جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ولز قوی‌تر از آمریکاست. یکی از بازیکنان ولز به نام «گرت بیل» مات و مبهوت شده بود از بازی و گفته بود که «له شدیم» و ان‌شاءالله آمریکایی‌ها هم فردا صبح می‌گویند که «له شدیم».

به گزارش قرن نو -سردار فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران در جمع خبرنگاران درباره همکاری سپاه با وزارت بهداشت و درمان گفت: قطعا در موضوعاتی که خواسته مسئولان ذی ربط است و ضرورت دارد وارد می شویم. با توجه به دستور رئیس جمهور درباره واگذاری مجموعه‌های دولتی، در حال بررسی این موضوع هستیم ان‌شاءالله اگر پاسخ مثبت باشد به سرعت وارد این بحث می‌شویم.

به گزارش ایسنا،‌ فدوی درباره دستگیری سرشبکه‌ اغتشاش ‌گران گفت: ۴۴ سال است که جنگی بین حق و باطل یعنی جمهوری اسلامی ایران و آمریکا در جریان است. طرف مقابل ما هر کاری از دستش برمی‌آمده انجام می‌دهد. خدا رو شکر در این سال‌ها یک پیروزی به دست نیاورده است و ما هم همه کارهایی که خداوند گفته کمک‌تان می کنیم را انجام می دهیم. الحمدلله در این جنگ هم شکستش می‌دهیم.

وی گفت: تعداد زیادی از آنها را گرفتیم، منتظریم روالی که در سیستم قضایی لازم است انجام شود.

فدوی در پاسخ به اینکه این افراد با شبکه‌هایی از جمله اینترنشال ارتباط داشتند گفت: خیر، اینها با بالاتر از اینها در ارتباط بودند. شبکه‌هایی مثل ایران‌ اینترنشنال زیرمجموعه سرویس‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا هستند و اینها مربوط به آنها بودند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ان‌شاءالله پیروز می‌شویم. قطعا وقتی همه مجموعه‌های ما از جمله بچه‌های (تیم) فوتبال ما غیرت ایرانی‌شان را به کار گیرند، پیروز می‌شوند. اگر مثل بازی ولز بازی کنند، حتما پیروز می شویم. ولز قوی‌تر از آمریکاست. یکی از بازیکنان ولز به نام "گرت بیل" مات و مبهوت شده بود از بازی و گفته بود که "له شدیم" و ان‌شاءالله آمریکایی‌ها هم فردا صبح می‌گویند که "له شدیم".

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۸:۲۲ ,۰۸ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


ساعت آغاز سه مسابقه از هفته بیست و ششم لیگ برتر تغییر کرد.

کره جنوبی با برتری برابر لبنان 4 امتیاز شد و موقتا به صدر جدول رفت.

مقامات ورزش لبنان درخواست جالب توجهی از دولت این کشور برای بازی با ایران داشته اند.

تیم ملی فوتبال ایران جایگاه خود را به عنوان تیم نخست آسیا از دست داد.

نظر خود را ثبت کنید