ایرانیان حاضر در رویداد جام‌جهانی 2022 که در قطر در حال برگزاری است، همپای دیگر مسافران خارجی این رویداد، در حال استفاده از اینترنت 5G روی سیم‌کارت ایرانی خود هستند.

به گزارش قرن نو: ایرانیان حاضر در رویداد جام‌جهانی ۲۰۲۲ که اکنون در قطر در حال برگزاری است، همپای دیگر مسافران خارجی این رویداد، در حال استفاده از اینترنت ۵G روی سیم‌کارت ایرانی خود هستند.

دیدارهای جام‌جهانی فوتبال ۲۰۲۲ که از ۲۰ نوامبر (29 آبان‌ماه) آغاز شده و تا 18 دسامبر (۲۷ آذرماه) ادامه دارد، با حال و هوای متفاوتی برای ایرانیان حاضر در این رویداد بین‌المللی در حال برگزاری است.

همراهی ایرانیان از اقصی نقاط دنیا با تیم ملی کشورمان و مشارکت در این دوره از رویداد جام‌جهانی فوتبال، فضای جذابی را رقم زده بود که هر ایرانی را با دیدن نمادها و نشان‌هایی از فرهنگ ایران زمین به وجد می‌آورد.

پایداری و کیفیت ارتباطات با سیم‌کارت‌های ایرانی که از طریق رومینگ، خدمات دریافت می‌کنند نیز، در این رویداد بی‌نظیر است و از اینکه مشترکان ایرانی همراه اول می‌توانند با رومینگ ۵G به شبکه سراسری اینترنت متصل شوند، حاضران احساس غرور می‌کنند.

ویدئوهای زنده و کلیپ‌هایی که در ایام بازی‌های ایران ساخته و در پلتفرمی نظیر روبیکا که تمام‌قد در رویداد جام‌جهانی حاضر شده و در هر زمان مشترکان آن می‌توانند از طریق «روبیکا اسپورت» و «زنده از قطر» خود را به این رویداد و حال و هوای حاضر در قطر برسانند، پخش می‌شود تماما بر بستر زیرساخت پرسرعتی است که اپراتورها نظیر همراه اول فراهم آورده است.

البته بسیاری از اینفلوئنسرها و تولیدکنندگان محتوا با مخاطب بالا نیز صفحات رسمی خود را در روبیکا راه‌اندازی کرده و در طول سفر خود به قطر، مدام در حال پرداختن به اصل و حاشیه این رویداد هستند.

حس و تجربه استفاده از اینترنت ۵G در کنار سایر مشترکان اپراتورهای خارجی در کشور قطر، اتفاق خوشایندی بود که شرایط برابری را برای ایرانیان حاضر در این رویداد فراهم آورده بود.

5965

منبع: خبرگزاری موج

۱۰:۰۲ ,۱۳ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


آخرین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم که مبتنی بر آمار سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ است، از رشد سهم بازار ...

حامی مالی والیبال ایران تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس، «همراه اول» است.

مسابقه شناسایی و معرفی استعدادهای برتر دانش‌­آموزان در زمینه‌­های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در قالب «سکوی ایران قوی» در شاد برگزار خواهد ...

تیم ملی فوتبال ایران امشب در سومین دیدار خود در مرحله گروهی جام‌جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی آمریکا می‌رود و این دیدار به‌صورت زنده از آیگپ ...

اولین دوره رویداد بین‌المللی کلیماتون با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می‌شود.

نظر خود را ثبت کنید