رئیس شوراى شهر تهران گفت: عادت به رانندگی در باران نداریم، در این باران مسافت نیم‌ساعته دقیقاً یک ساعت طول می‌کشد.

به گزارش قرن نو: مهدى چمران، رئیس شوراى شهر تهران در حاشیه جلسه شوراى شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باران در شهر تهران کم است و عادت به رانندگی در باران نداریم در این باران مسافت نیم‌ساعته دقیقاً یک ساعت طول می‌کشد.

وى بیان کرد: امروز در بزرگراه شهید صیاد شیرازی ترافیک بسیار زیاد بود البته ترافیک در تهران همیشه وجود دارد.

رئیس شوراى شهر تهران بیان کرد: آبگرفتگى‌ها محلى هستند و شبکه آب‌های سطحی تهران در حال کار است، بارندگى برکت است و مشکلاتی را با خود می‌آورد البته این مشکلات را خودمان ایجاد کردیم.

چمران گفت: درخصوص چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و کار کردن آن در باران امیدواریم پلیس دخالت نکند.

رئیس شوراى شهر تهران در ادامه با اشاره به وضعیت دکل‌های مخابراتى، یادآور شد: در این زمینه تلاش‌های زیادی صورت گرفت و ارتباطات خوبی با شرکت‌های مخابراتی شکل گرفت، اما این اقدامات ادامه پیدا نکرد و در هر فضایی دکل نصب شد.

وى گفت: باید برای مدیریت این وضعیت و بهبود آن و همچنین رعایت قوانین، اخذ مجوز و پرداخت عوارض تدبیری اندیشیده شود. ما در این صورت ناچار می‌شویم که مصوبه‌ای را تصویب کنیم که دکل‌های بدون مجوز جمع آوری شوند. کمیسیون ماده ۱۰۰ باید مجوز تخریب این دکل‌ها را صادر کند.

رئیس شوراى شهر تهران افزود: در فضای میانی خیابان کشاورز دکل نصب شده در حالی که باید با مجوز، نصب دکل انجام شود. شهر ما پر از دکل است و در شهر‌های دیگر چنین نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

۱۰:۳۱ ,۱۳ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سه محور مواصلاتی زنجان-طارم، هندیجان-دیلم و هشتگرد-طالقان به علت برف و کولاک و آزادراه تهران-شمال و محور کرج-چالوس نیز به علت بارش باران و سیلاب ...

همزمان با جنوب کرمان که شرایط بحرانی سیل را تجربه می‌کند و استاندار ارسال آنی ارسال تجهیزات نهادهای نظامی را درخواست کرده، خبرها از شرق استان ...

باران علیرغم جذابیت و نشاطی که به همراه دارد، شرایط نامساعدی را برای رانندگان وسایل نقلیه فراهم می‌آورد. رانندگی در بارندگی‌های شدید معمولا ...

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، امروز (۱۴ آذرماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل‌‌قبول قرار دارد.

نظر خود را ثبت کنید