حسین طائب گفت: یک شبکه بازی‌های کامپیوتری را ضربه زدیم، ۳ نفر از بالای مجموعه به اسرائیل وصل بودند؛ مأموریت‌شان این بود که بازی‌هایی تولید کنند که در آنها هیجان، خشونت و لاابالی‌گری باشد.

به گزارش قرن نو - حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه، در همایش ملی روسا و دبیران شورای نیروهای انقلاب اسلامی گفت: یک شبکه بازی‌های کامپیوتری را ضربه زدیم، ۳ نفر از بالای مجموعه به اسرائیل وصل بودند؛ مأموریت‌شان این بود که بازی‌هایی تولید کنند که در آنها هیجان، خشونت و لاابالی‌گری باشد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: در شبکه مدارس، ۵ مدرسه زدند، در یکی از متون آنها، چگونگی تبدیل چالش خانگی به چالش اجتماعی را آموزش می‌دادند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه همچنین با بیان اینکه جبهه انقلاب شبکه دارد اما همگرا نیست، بر ضرورت ایجاد شبکه انسان ـ رسانه در سطح ملی، استانی و قشری برای گفتمان سازی و جریان سازی، ساماندهی و تقویت شبکه جهادگران عرصه تبیین، تعامل با نخبگان ملی و استانی، استفاده از ظرفیت فعالان اجتماعی، ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای کارآمد و استفاده ظرفیت فعالان اجتماعی تأکید کرد.

طائب افزود: هر گوشی موبایل در NSA یک پرونده دارد که جست‌وجوها، پیامک‌‌ها و ارتباطات صاحب آن را بررسی می‌کند. مشاور عالی فرمانده کل سپاه اظهار داشت: یکی از چهره‌های مشهور که اخیرا پیامی را منتشر کرده بود را دعوت کردند، گفت بیایید در پیام‌های من نگاه کنید که من چقدر تهدید شدم.

 

منبع: مشرق

۱۶:۳۹ ,۱۳ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


سردار علی شادمانی درباره کودتای نقاب توضیح داد: کودتاچیان در این کودتا برآورد کرده بودند که در صورت بمباران تهران ...

سیستان و بلوچستان مشاور عالی فرمانده کل سپاه گفت: باید مراقب باشیم تا دشمن سوژه‌سازی نکند و از طرفی با راهبرد دشمن مقابله کنیم

بیش از ۱۵۰ روز است که دیگر حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه نیست و پس از ۱۳سال ریاست، عنوان او به صورت رسمی به «مشاور فرماندهی سپاه» تغییر ...

حجت الاسلام حسین طائب، مشاور فرمانده سپاه در خصوص جنجال سفر خانواده محمدباقر قالیباف، رییس مجلس به ترکیه گفت: یک مساله فردی برای رئیس مجلس ...

نظر خود را ثبت کنید