یک سایت معتبر ایتالیایی خبر از علاقه اینتر میلان به خرید مهدی طارمی داده است.

به گزارش قرن نو -سایت «کالچو مرکاتو وب» ایتالیا خبر داد که باشگاه اینتر در نقل‌وانتقالات تابستانی سال ۲۰۲۳‌، مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو را هدف قرار خواهد داد.

به گزارش خبرورزشی، این سایت درباره اقدام نراتزوری نوشت: «طارمی در جام جهانی ۲۰۲۲ با پیراهن ایران درخشید و می‌تواند یک هدف برای ماروتا و مدیران باشگاه در نقل وانتقالات باشد. این بازیکن خودش را به‌ عنوان یکی از مهمترین بمب‌افکن‌های بین‌المللی (بازیکنان مورد توجه در نقل‌وانتقالات) مطرح کرده است. طارمی دیگر جوان نیست اما حدود ۲۵ میلیون یورو ارزش دارد که این رقم ممکن است در تابستان کاهش یابد.

قرارداد طارمی در سال ۲۰۲۴ با پورتو به پایان می‌رسد و تابستان سال آینده، آخرین فرصت برای باشگاه پرتغالی محسوب می‌شود تا از فروش بازیکن متولد سال ۱۹۹۲ بهره ببرد. اینتر می‌تواند قیمت پیشنهادی خود را کمی افزایش بدهد و پورتو از این فروش تقریباً قطعی، سودی اقتصادی به دست می‌آورد. اینتر در مرحله یک‌ هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پورتو، تیم فعلی طارمی می‌رود.»

ستاره ایرانی پورتو که با ۳۴ گل در جایگاه دهم برترین گلزنان سال ۲۰۲۲ (تا پایان ماه نوامبر) جای گرفته، در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دو بار دروازه انگلیس را گشود و در دیدار با ولز، هشت موقعیت گلزنی برای سایر بازیکنان ایران ایجاد کرد. پیشتر اخباری مبنی بر تمایل باشگاه‌های چلسی، منچستریونایتد، میلان و رُم به طارمی مطرح شده بود.

منبع: خبر ورزشی

۱۶:۱۱ ,۱۵ آذر ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


مشاور عالی رئیس فدراسیون فوتبال در امور حقوقی گفت: منتظر اعلام معیارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا در رابطه با رتبه‌بندی تیم‌های ملی فوتبال ...

این روزها فروش ملکی با شرایط ویژه به فدارسیون فوتبال از سوی شهرداری تهران حاشیه‌ساز شده است؛ ملکی که پیش از این در اختیار خیریه‌ای بوده که ...

ماجرای همکاری فدراسیون فوتبال با شرکت هنگ کنگی که ریشه ای اسراییلی دارد باعث ایجاد حواشی زیادی پیرامون فدراسیون فوتبال شده است.

ستاره تیم ملی کشورمان نامش را در لیست بهترین گلزنان تاریخ باشگاه پورتو ثبت کرد.

نظر خود را ثبت کنید