حضور هافبک پرسپولیس در لیست خروج گل‌محمدی باعث شوکه‌شدن سرخ‌ها شد.

به گزارش قرن نو: سیامک نعمتی شاید در خواب هم نمی‌دید که یحیی گل‌محمدی بخواهد به یک‌باره او را در لیست مازاد قرار دهد و وقتی این اتفاق افتاد او شوکه شده و روحیه‌اش را از دست داد. در این میان برخی از بازیکنان پرسپولیس و حتی کریم باقری هم از شنیدن این خبر حسابی تعجب کردند.

حتی بعد از این ماجرا بزرگ‌تر‌های تیم و باقری برای بازگشت نعمتی به تمرینات سرخپوشان پادرمیانی می‌کنند، اما یحیی اجازه بازگشت نعمتی را نمی‌دهد. اینکه حالا نعمتی از نظر فنی از چشم یحیی افتاده یا مسئله‌ای دیگر در میان است مشخص نیست، اما آنچه مشخص است نعمتی شانسی برای سرخپوش‌ماندن ندارد. از یک طرف ماجرا هم باشگاه پرسپولیس قصد دارد با فروش نعمتی به تیم‌های خواهان او به‌نوعی درآمدزایی کند، اما این بازیکن به‌دنبال رضایت‌نامه‌اش از باشگاه است تا خودش تیم جدیدش را معرفی کند.

تراکتور، فولاد و مس کرمان تیم‌هایی هستند که برای جذب نعمتی حاضرند پول خوبی به او بدهند. در این میان پیشنهاد مالی فولادی‌ها بهتر است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد نعمتی راهی اهواز خواهد شد. این بازیکن در تلاش بود تا رضایت‌نامه‌اش را با بخشیدن مابقی قراردادش و همچنین طلب یک‌میلیارد و هشتصدمیلیونی‌اش از فصل پیش، بگیرد. اتفاقی که اگر نهایی شود این بازیکن امروز تیم جدید خود را معرفی خواهد کرد.

5965

منبع: فرارو

۱۳:۰۹ ,۰۳ بهمن ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


استقلال که پیش‌تر در رده 206 دنیا قرار گرفته بود در جدید رده‌بندی فوتبال باشگاهی 6 پله صعود کرد.

آبی‌ها امیدوارند در دربی روز جمعه طلسمی که از ابتدای تاریخ دربی در این تیم وجود داشته، شکسته شود.

مدیرعامل استقلال اتهامی را علیه افشین پیروانی در برنامه زنده مطرح کرد.

پرسپولیس به چند بازیکن سابق خود مانند مکانی، نورمحمدی و ... بدهکار است که تنها برای پرداخت این بدهی ها 9 روز فرصت دارد.

مهاجم سابق پرسپولیس 50 هزار دلار از این تیم طلب دارد.

نظر خود را ثبت کنید