همراه اول با هدف جذب نخبگان و به‌عنوان حامی الماس در «نمایشگاه کار» حضور دارد.

به گزارش شرکت ارتباطات سیار ایران، پنجمین «نمایشگاه کار» از امروز چهارشنبه 5 بهمن 1401 با حمایت همراه اول و حضور شرکت‌های زیرمجموعه آن از جمله «همراه کسب‌وکارهای هوشمند» و «آکادمی همراه» در مجتمع نمایشگاهی برج میلاد آغاز به‌کار کرد و تا 7 بهمن میزبان کارجویان و علاقه‌مندان به فعالیت در صنعت ارتباطات و ورود به دنیای دیجیتال است.

نمایشگاه کار رویدادی است که در آن معتبرترین سازمان‌ها با موقعیت‌های شغلی خود حاضر می‌شوند. در پنجمین نمایشگاه کار نیز کارجویان و متقاضیان می‌توانند از ساعت 9:30 تا 17 با مراجعه به غرفه همراه اول به آدرس مرکز نمایشگاهی برج میلاد (سالن B، شماره 93)، بدون واسطه با مدیران جذب و استخدام اپراتور اول تلفن همراه کشور ملاقات کنند.

بر این اساس کارجویان می‌توانند در زمان برگزاری نمایشگاه کار، ضمن مراجعه به غرفه همراه اول به‌عنوان رکورددار سرعت اینترنت در ایران و اطلاع از شرایط استخدام در شرکت همراه کسب‌وکارهای هوشمند که توسعه‌دهنده محصولاتی همچون اپلیکیشن‌های «همراه‌من» و «اوانو» است یا آکادمی همراه که مأموریت تربیت، توسعه و توانمندسازی نیروی انسانی در اکوسیستم دیجیتال را برعهده دارد، فرصت‌های شغلی موجود را نیز بررسی کنند.

در این رویداد «آکادمی همراه» ضمن معرفی فعالیت‌هایش در حوزه آموزش و کارآموزی، به عرضه موقعیت‌های شغلی موجود خود برای جذب نیروهای توانمند و دارای مهارت می‌پردازد؛ شرکت «همراه کسب‌وکارهای هوشمند» نیز در راستای جذب برای فرصت‌های شغلی موجود خود که لیست آن از طریق لینک careers.ebcom.ir در دسترس است، به دریافت رزومه از متقاضیان می پردازد.

گفتنی است، آکادمی همراه اول در دی‌ماه گذشته نیز با هدف حمایت از نخبگان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف، فرصت‌های ویژه کارآموزی خود را به «نمایشگاه کار» دانشگاه علم و صنعت برده بود.

5965

۱۲:۵۴ ,۰۵ بهمن ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


پس از روبیکا، به نظر می‌رسد اپلیکیشن موتور جستجوی بومی «ذره‌بین» هم با گزارش کاربران ایرانی از گوگل پلی حذف شده است.

با وجود وقوع زلزله ۵.۴ریشتری در راور استان کرمان، ترافیک شبکه در این منطقه زلزله‌زده و حوالی آن، روان و بدون‌اختلال است.

در دنیایی که وقت همه آن چیزی است که نداریم یا در بهترین حالت کمی از آن داریم، دیجیتالی‌شدن فرآیندها تنها چاره پیش‌رو ...

تیم ملی والیبال ب ایران با شکست تیم کامرون، موفق به کسب عنوان قهرمانی بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شد.

سوپراپلیکیشن روبیکا امکانات ویژه خود نظیر برقراری تماس صوتی، ارسال پیام متنی و صوتی و اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی رایگان را برای زائران اربعین ...

نظر خود را ثبت کنید