همراه اول به‌عنوان نخستین و بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور و حامی اول ورزش ایران، رسماً حامی مالی فدراسیون وزنه‌برداری شد.

آیین رونمایی از «حامی مالی فدراسیون وزنه‌برداری» صبح امروز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱، با حضور سجاد انوشیروانی، سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری؛ حمید بهروزی، قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول و همچنین جمعی از قهرمانان، پیشکسوتان، مدیران هیئت‌های استانی و اصحاب رسانه در ساختمان کمیته ملی المپیک برگزار شد.

انوشیروانی در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از همراه اول، اظهار کرد: ۹۳ درصد مدال‌های کشور در المپیک در اختیار دو رشته ورزشی «وزنه‌برداری» و «کشتی» است و وزنه‌برداری با در اختیار داشتن بیشترین مدال طلا، امیدوار است با حمایت همراه اول به موفقیت‌های خود ادامه دهد. 

وی با بیان اینکه مردم بسیار پیگیر این رشته هستند، گفت: شاید در حال حاضر برخلاف بزرگیِ نام این رشته، شرایطمان در کشور چندان مناسب نیست که امیدواریم با همراهی برند بااصالت «همراه اول» در کنار این رشته ورزشی برای اولین بار، بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم. 

حمید بهروزی نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه همراه اول همواره حامی ورزش‌های قهرمانی کشور بوده است، اظهار کرد: این رشته هم جزو پرمدال‌ترین رشته‌هاست و هدف ما از ورود به بحث «حمایت مالی» نیز ایجاد شور و هیجان در جوانان کشور و استعدادهای این رشته است.

قائم‌مقام مدیرعامل همراه اول گفت: خوشحالیم که امروز همراهی و حضور قهرمانان سابق این رشته ورزشی را در بدنه فدراسیون وزنه‌برداری شاهد هستیم که این مهم، نوید آینده‌ای درخشان در مسابقات آتی از جمله رویداد المپیک 2024 است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با افتخار در این مسیر همراهی با ورزش وزنه‌برداری کشور حضور خواهیم داشت و بنا داریم مردم کشورمان را خوشحال نگه داریم.

در پایان این مراسم تفاهم‌نامه همکاری و حمایت «همراه اول» از «فدراسیون وزنه‌برداری» در حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی امضا و مبادله شد.
گفتنی است، همراه اول به‌عنوان حامی اول ورزش ایران، هم‌اکنون حامی تیم‌های ملی وزنه‌برداری، کشتی، والیبال و ناشنوایان است.

5965

۱۵:۴۰ ,۰۵ بهمن ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


آخرین گزارش منتشر شده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دولت دوازدهم که مبتنی بر آمار سه ماه نخست سال ۱۴۰۰ است، از رشد سهم بازار ...

حامی مالی والیبال ایران تا المپیک ۲۰۲۴ پاریس، «همراه اول» است.

مسابقه شناسایی و معرفی استعدادهای برتر دانش‌­آموزان در زمینه‌­های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در قالب «سکوی ایران قوی» در شاد برگزار خواهد ...

تیم ملی فوتبال ایران امشب در سومین دیدار خود در مرحله گروهی جام‌جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی آمریکا می‌رود و این دیدار به‌صورت زنده از آیگپ ...

اولین دوره رویداد بین‌المللی کلیماتون با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می‌شود.

نظر خود را ثبت کنید