ایرانسل اپراتور پیشرو در تحقق آرمان‌های شهر هوشمند، با حمایت از  نخستین اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار، برای ارائه جدیدترین فناوری‌های روز حوزه شهری در این نمایشگاه شرکت می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، نخستین اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار، از 6 تا 9 بهمن ۱۴۰۱، از ساعت 17 تا 22، در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود و اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، حامی آن است. ایرانسل در این نمایشگاه با حضور در سالن دو، جدیدترین راهکارها و خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا و مبتنی بر هوشمندسازی شهری را به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارائه می‌کند.

از جمله خدمات و محصولات دیجیتال ایرانسل در این نمایشگاه، می‌توان به پلتفرم جامع آموزش آنلاین دانا، راهکار تبلیغات هوشمند با عنوان «یلو ادوایز (Y’ello Adwise)» و بازار دیجیتال تبادل API با عنوان «یلو هاب (Y’ello Hub)» اشاره کرد.

از مهم‌ترین چشم‌اندازهای ایرانسل در حوزه راهکارهای سازمانی، همراهی با کسب‌وکارها در مسیر تحول دیجیتال و تجهیز آن‌ها به پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز حوزه ICT است. راهکارهایی همچون سرویس موبایل سازمانی (MVPN)، سیستم بی‌سیم ایرانسل «واکه (PoC)» و سامانه مدیریت هوشمند ناوگان (FMS)، تنها چند مورد از خدماتی است که برای قرارگیری کسب‌وکارها در مسیر تحول دیجیتال، توسط ایرانسل، در این نمایشگاه ارائه می‌شود.

محورهای اصلی این رویداد شامل مدیریت شهری هوشمند، اقتصاد پایدار، انرژی‌های سبز، حمل‌ونقل پایدار، محیط زیست، دولت هوشمند، تجهیزات و زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، اقتصاد پایدار و امنیت در شهر هوشمند است و از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های مشترک ارگان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی، با هدف توانمندسازی شهرهای نوآور و ارائه خدمات نوین شهری، به‌شمار می‌رود.

در این نمایشگاه بیش از 280 مشارکت‌کننده از جمله معاونت‌های اقتصادی، علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، وزارتخانه‌های صمت، راه و شهرسازی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت، نیرو، اقتصاد، علوم و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری‌های کلان‌شهرها، اپراتورهای تلفن همراه، بانک‌ها، بیمه‌ها، صنایع سبز، خودروسازها و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور دارند.

رونمایی از آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت شهری هوشمند و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در عرصه هوشمند‌سازی، عقد تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و کارگاه‌ها و پنل‌های تخصصی نیز از رویدادهای جانبی این نمایشگاه است.

ایرانسل، که از روز اول مرداد ۱۳۹۹، موفق شده نخستین سایت تجاری 5G را در ایران راه‌اندازی کند، هم‌اکنون با راه‌اندازی ۳۵۱ سایت نسل پنج در سراسر کشور، رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران است و همزمان با گسترش پوشش شبکه نسل پنج، مطالعه بر روی نسل ششم تلفن‌ همراه یا 6G را نیز از آغاز سال ۱۳۹۹ با همکاری مراکز معتبر دانشگاهی و تأکید بر بومی‌سازی این فناوری آغاز کرده است. فناوری‌های نوین ارتباطی مهم‌ترین ابزار تحقق شهر هوشمند و شهر دیجیتال‌اند که ایرانسل به‌عنوان اپراتور پیشرو در تحقق آرمان‌های شهر هوشمند، همواره در جهت به‌کارگیری این فناوری‌ها گام برداشته است.

5965

۰۰:۵۱ ,۰۶ بهمن ۱۴۰۱

اخبار مرتبط


در شانزدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور و تعلیق برگزاری حضوریِ فعالیت‌های فرهنگی هنری، ایرانسل پرچمدار حمایت از برگزاری آنلاین رویدادهای ...

مدیرعامل ایرانسل با انتشار یک پست اینستاگرامی، از آمادگی این اپراتور برای اطلاع‌رسانی همگانی برنامۀ روزانۀ قطعی برق خبر داد.

فیلم «رؤیاهای خالکوبی‌شده» مستندی که با حمایت ایرانسل ساخته شده و روایتگر تلاش چند نوجوان عاشق فوتبال برای رسیدن به فوتبال حرفه‌ای است، ...

رقابت علمی ـ بین‌المللی «کنز (KANS)»، ذیل جایزۀ جهانی المصطفی (ص)، امسال با حمایت ایرانسل برگزار می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از محکومیت دو اپراتور تلفن همراه کشور به پرداخت ۱۳۰۱ میلیارد تومان خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید