شبکه مجازی اینستاگرام بابت عدم انتشار پست‌ها و مطالب مربوط به حوادث اخیر محله الشیخ جراح در قدس عذرخواهی کرد.

به نقل از شبکه خبری الجزیره، اینستاگرام در توئیتی نوشت: می‌دانیم که برخی از افراد در بارگذاری و انتشار مطالب مشکل دارند. این یک مشکل فنی جهانی است و مربوط به موضوع خاصی نیست و ما هم‌اکنون در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم. در اسرع وقت به‌روزرسانی خواهیم کرد.

در توئیت دیگری ضمن عذرخواهی نوشت: ما درحال‌حاضر این مسئله را رفع کرده‌ایم. این موضوع بسیاری از مطالبی که دیروز و صبح امروز دوباره به اشتراک گذاشته شده‌اند، به علاوه هایلایت‌ها و آرشیو را تحت‌تأثیر گذاشته است. ما بابت این مسئله متأسفیم، به ویژه مواردی که باعث افزایش آگاهی درباره مسائل مهم جهانی می‌شوند.

مرکز «صدی سوشیال» فلسطین اخیراً اعلام کرد، توئیتر ده‌ها حساب کاربری که در مورد حوادث محله الشیخ جراح پست‌هایی را منتشر یا با آنها همدردی کرده‌اند، بست.

این مرکز در گزارشی که آوریل گذشته منتشر شد، ۳۸ مورد نقض محتوای مرتبط با فلسطین در شبکه‌های اجتماعی را به ثبت رسانده و اعلام کرد، بیشترین تخلفات مربوط به فیس‌بوک است که سی حساب کاربری را بسته است، اینستاگرام هم سه حساب کاربری، توئیتر دو حساب و شبکه‌های واتس‌آپ، یوتیوپ و تیک‌تاک نیز هرکدام یک حساب کاربری را مسدود کردند.

فلسطینی‌ها در قدس در اعلام همبستگی با ساکنان محله شیخ جراح دست به اعتراض زده‌اند که به‌تازگی به درگیری با پلیس رژیم صهیونیستی کشیده شده است. اعتراضات در شرایطی انجام می‌شود که دادگاه مرکزی صهیونیستی در قدس شرقی تصمیمی مبنی‌بر تخلیه هفت خانوار فلسطینی از خانه‌هایشان به نفع شهرک‌نشینان اسرائیلی در آغاز ۲۰۲۱ را تأیید کرد.

5965

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۱:۰۶ ,۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


اینستاگرام تایید کرد سرگرم کار روی قابلیت جدیدی به نام استوری‌های انحصاری است که مشابه سرویس اشتراکی توییتر است.

نتایج نظرسنجی سال گذشته مینت نشان داد بیش از یک‌سوم آمریکایی‌ها اذعان می‌کنند که رسانه اجتماعی بر عادت‌های خرج ...

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت :در پی مراجعه چند صد نفر از همشهریان تهرانی به پلیس فتا پایتخت مبنی بر دسترسی غیرمجاز به حساب ...

کارآفرینان حوزه فناوری در روسیه اعلام کردند یک نرم افزار اشتراک‌گذاری تصویر ساخت این کشور طی چند روز آینده با هدف جایگزینی اینستاگرام که ...

گزارش داخلی اینستاگرام در مورد عدم موفقیت ویدیوهای ریلز به رسانه‌ها درز کرده است.

نظر خود را ثبت کنید