شبکه مجازی اینستاگرام بابت عدم انتشار پست‌ها و مطالب مربوط به حوادث اخیر محله الشیخ جراح در قدس عذرخواهی کرد.

به نقل از شبکه خبری الجزیره، اینستاگرام در توئیتی نوشت: می‌دانیم که برخی از افراد در بارگذاری و انتشار مطالب مشکل دارند. این یک مشکل فنی جهانی است و مربوط به موضوع خاصی نیست و ما هم‌اکنون در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم. در اسرع وقت به‌روزرسانی خواهیم کرد.

در توئیت دیگری ضمن عذرخواهی نوشت: ما درحال‌حاضر این مسئله را رفع کرده‌ایم. این موضوع بسیاری از مطالبی که دیروز و صبح امروز دوباره به اشتراک گذاشته شده‌اند، به علاوه هایلایت‌ها و آرشیو را تحت‌تأثیر گذاشته است. ما بابت این مسئله متأسفیم، به ویژه مواردی که باعث افزایش آگاهی درباره مسائل مهم جهانی می‌شوند.

مرکز «صدی سوشیال» فلسطین اخیراً اعلام کرد، توئیتر ده‌ها حساب کاربری که در مورد حوادث محله الشیخ جراح پست‌هایی را منتشر یا با آنها همدردی کرده‌اند، بست.

این مرکز در گزارشی که آوریل گذشته منتشر شد، ۳۸ مورد نقض محتوای مرتبط با فلسطین در شبکه‌های اجتماعی را به ثبت رسانده و اعلام کرد، بیشترین تخلفات مربوط به فیس‌بوک است که سی حساب کاربری را بسته است، اینستاگرام هم سه حساب کاربری، توئیتر دو حساب و شبکه‌های واتس‌آپ، یوتیوپ و تیک‌تاک نیز هرکدام یک حساب کاربری را مسدود کردند.

فلسطینی‌ها در قدس در اعلام همبستگی با ساکنان محله شیخ جراح دست به اعتراض زده‌اند که به‌تازگی به درگیری با پلیس رژیم صهیونیستی کشیده شده است. اعتراضات در شرایطی انجام می‌شود که دادگاه مرکزی صهیونیستی در قدس شرقی تصمیمی مبنی‌بر تخلیه هفت خانوار فلسطینی از خانه‌هایشان به نفع شهرک‌نشینان اسرائیلی در آغاز ۲۰۲۱ را تأیید کرد.

5965

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۱:۰۶ ,۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


گزارش جدید حاکی از آن است که اینستاگرام به منظور افزایش ایمنی کاربرانش، ممکن است احراز هویت دو مرحله‌ای را با استفاده ...

اینستاگرام پروژه ساخت اپلیکیشن جدید ویژه کودکان را در بحبوحه مخالفت روزافزون با این برنامه متوقف کرد.

یکی از مجرمان سایبری که با تغییر شمایل خود زنان را فریب می داد و از آن ها کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.

اینستاگرام به‌زودی کاربران را ملزم می‌کند برای اثبات سن خود، یک ویدئوی سلفی بگیرند.

محسن مهدیان، مدیرعامل همشهری، در یادداشتی که در خبرگزاری فارس منتشر شد، بر بستن پلتفرم‌ها [بخوانید اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و...] تاکید ...

نظر خود را ثبت کنید