دو تیمی که رضاییان به صورت قطعی و قرضی با آنها قرارداد دارد احتمالا در پایان فصل به همکاری خود با مدافع ایرانی خاتمه خواهند داد.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛ طی سال‌های اخیر همیشه بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس مطرح بوده است. مدافع راستی که بعد از جدایی از این تیم، سرخ‌ها هرگز بازیکنی در سطح او نتواستند جذب کنند. با این حال وضعیت رامین در قطر ممکن است باعث بازگشت او به فوتبال ایران و پرسپولیس شود. 

رضاییان که در ابتدای فصل به الدوحیل پیوسته بود بد از حضور صبری لموشی در این تیم به صورت قرضی راهی السیلیه شد اما مسئولان این تیم هم گویا از عملکرد رامین رضایت ندارند و این بازیکن احتمالا در پایان فصل از این تیم هم جدا خواهد شد. روزنامه الوطن قطر امروز در گزارشی اعلام کرد «مهند علی» مهاجم عراقی در تیم السیلیه ماندنی است اما اوضاع برای رامین رضاییان متفاوت است و این مدافع به دلیل عملکردش از این تیم جدا خواهد شد. باید منتظر پایان فصل بود و دید رامین می‌تواند در قطر مشتری مناسبی پیدا کند یا نه. در غیر این صورت او به لیست خرید یحیی گل محمدی اضافه خواهد شد. 

پرسپولیس برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا نیاز به یک مدافع راست تخصصی دارد و رامین رضاییان هم که چند وقتی است به تیم ملی دعوت نمی‌شود با حضور در لیگ برتر می‌تواند بیشتر در معرض دید اسکوچیچ باشد. 

4908

۰۹:۴۴ ,۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


خلیل زاده قراردادی دو ساله با الریان قطر داشت که این قرارداد در تابستان امسال به پایان می رسد.

گلر سرخ ها بعد از یک ماه دوری از تمرینات این تیم به جمع شاگردان یحیی گل محمدی بازگشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مدعی شد در گفت‌وگویی که با هافبک دفاعی این تیم داشته، وی توافق ابتدایی خود برای تمدید قرارداد را اعلام کرده است و ...

مدیرعامل پرسپولیس معاون ورزشی جدید این باشگاه را منصوب کرد.

پرسپولیس امید زیادی داشت تا با بازگرداندن بازیکنان سابق ساختار تیمی خود را اصلاح کند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی