معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازگشایی دوباره تالارهای پذیرایی از امروز خبر داد و شروط فعالیت این امکان را تشریح کرد.

سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: در پی انجام مکاتبات، رایزنی‌ها و پیگیری‌های مستمر و تلاش همه دستگاه‌ها و به خصوص نیروی انتظامی برای بازگشایی و فعالیت مجدد تالارها، کمیته امنیتی- اجتماعی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا روز پنجشنبه موافقت خود را در خصوص صدور مجوز فعالیت مجدد تالارها اعلام کرد و البته شروطی را برای این فعالیت اعلام کرد که رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی و نظارت دقیق بر اجرای ضوابط و دستورالعمل‌ها  از جمله آن است.

وی افزود: براین اساس مقرر شد در فضای باز تالارها با در نظر گرفتن فاصله سه متر برای هر صندلی و تامین فضای هشت متر مربع برای هرنفر، حداکثر با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت و پذیرش مشتری برای خدمات صورت پذیرد.

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ادامه داد: درباره فضای بسته و مسقف تالارها و سالن‌های پذیرایی نیز علاوه بر الزام رعایت دستورالعمل‌ها اعلام شده در فضای باز، رعایت محدودیت پذیرش مشتری در شهرهای قرمز حداکثر تا ۱۵ نفر، نارنجی ۲۰ نفر، زرد ۳۰ نفر و در شهر ها با شرایط آبی تا ۵۰ نفر لازم‌ و ضروری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۶:۵۲ ,۰۷ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


طبق اعلام وزارت بهداشت طی ۲۴ ساعت گذشته، ۳۸۶ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در هفته گذشته شاهد کاهش ۱۶.۵ درصدی موارد مثبت بستری به علت کرونا، کاهش حدود چهارده درصدی در تعداد ...

دکتر علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلان‌شهر تهران، از راه‌اندازی نخستین مرکز واکسیناسیون خودرویی در تهران خبر داد.

سردار تیمور حسینی با بیان اینکه تعطیلات آخر هفته مصادف با تعطیلات عید فطر فقط دو روز است، گفت: مردم در این روزها هم همچون دیگر تعطیلات آخر هفته ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی