سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، به تشریح تازه ترین وضعیت بیماری کووید ۱۹ در کشور پرداخت و در ارتباط با برنامه واکسیناسیون گروه های هدف، توضیحاتی ارائه داد.

علیرضا رئیسی، روز شنبه در پایان جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، به ارائه گزارشی از تصمیمات ستاد پرداخت و در مورد تعطیلی‌های نیمه خرداد و محدودیت‌های کرونایی، توضیحاتی ارائه داد.

وی با اشاره به نگرانی از جایگزینی ویروس هندی، گفت: در ایران همچنان روند نزولی بیماری را شاهد هستیم، اما در بعضی از شهرهای جنوبی کشور شاهد افزایش موارد سوش جهش یافته هندی هستیم.

رئیسی افزود: زنگ خطر در سه استان جنوب شرقی کشور به صدا در آمده و ۱۳ شهر در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی افزود: ۸۷۵ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در کشور راه اندازی کرده ایم و ظرفیت تزریق تا ۳۰۰ هزار دوز در طول روز است که البته فعلاً رکورد ۲۰۰ هزار دوز تزریق را داشته ایم.

۱۱:۱۶ ,۰۸ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


کمیسیونر محیط زیست اتحادیه اروپا در مصاحبه‌ای اعلام کرد علاوه بر روش‌های سنتی، گسترش گونه‌های جدید ویروس را می‌توان از طریق پایش فاضلاب‌ها ...

نخستین محصول تولید انبوه واکسن ایرانی کرونا به نام «کوو ایران برکت» در فاز یک کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام رونمایی شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: حدود ۷ نفر از اعضای هیات علمی به کرونا مبتلا شدند، اما خوشبختانه بهبود پیدا کردند و در این ...

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برای انتخابات خبر داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی