گفته می‌شود علت اصلی اختلاف بین علی نیکزاد و ابراهیم رئیسی سهم‌خوایی از دولت انقلابی سیزدهم باشد که تا اینجای کار ابراهیم رئیسی در برابر این درخواست‌ها مقاومت کرده است و کلیه امور مربوط به ستاد مرکزی اش را به «سیدصولت مرتضوی» شهردار پیشین مشهد واگذار کرده است.

«قاضی زاده هاشمی» با کناره‌گیری از هیات‌رییسه مجلس، خود را برای خداحافظی با بهارستان و ورود به پاستور آماده از هم اکنون آماده کرده است.
۱۰ روز پس از انتخاب علی نیکزاد به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی «ابراهیم رئیسی» برخی منابع از ایجاد اختلاف در ستاد انتخاباتی رئیس قوه قضاییه خبر می دهند.

خبرهای رسیده حاکی از این است که گفته می شود علت اصلی اختلاف بین علی نیکزاد و ابراهیم رئیسی سهم‌خوایی از دولت انقلابی سیزدهم باشد که تا اینجای کار ابراهیم رئیسی در برابر این درخواست ها مقاومت کرده است و کلیه امور مربوط به ستاد مرکزی اش را به «سیدصولت مرتضوی» شهردار پیشین مشهد واگذار کرده است.

گفته می شود یکی از دلایلی که نیکزادثمرین برخلاف «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» در انتخابات روز چهارشنبه هیات رئیسه دومین سال مجلس یازدهم شرکت داشت و توانست به عنوان نایب رئیس اول پیروز این انتخابات شود همین اختلاف ها باشد.

 این در حالی است که «قاضی زاده هاشمی» با کناره‌گیری از هیات‌رییسه مجلس، خود را برای خداحافظی با بهارستان و ورود به پاستور آماده از هم اکنون آماده کرده است.

منبع : دیده بان ایران 

۱۵:۱۳ ,۰۸ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


علی نیکزاد، سیدصولت مرتضوی را به عنوان معاون هماهنگ کننده ستاد مرکزی و مردمی انتخاباتی دولت مردمی ایران قوی ۱۴۰۰ منصوب کرد.

انتشار بیلبوردهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات با واکنش‌های جالبی مواجه شده است اما پلاکارد خاص یکی از ستادهای تبلیغاتی سیدابراهیم رئیسی، ...

مرکز پژوهشی بتا با داده‌کاوی نامزدهای #انتخابات_۱۴۰۰ به بررسی لایک و بازدید آنها پرداخته است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد، ساعت ۲۰:۳۰ مهمان برنامه بدون تعارف شبکه دو سیما خواهد بود و پس از آن در گفت‌وگوی ویژه خبری ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی