طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها نوزدهمین مرحله یارانه معیشتی مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۱۰ خرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، نوزدهمین مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴ روز دوشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

همانند دوره‌های قبل، خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده‌های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت خواهند کرد.

همچنین، ششمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانوارهایی که این وام را دریافت کرده‌اند در این ماه کسر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۰:۱۴ ,۰۹ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس کل بانک مرکزی گفت: براساس برآوردهای اولیه، رشد اقتصادی در ۹ماهه سال ۱۳۹۹ معادل ۲.۲ درصد بود و تولید ناخالص داخلی بدون نفت نیز در این دوره ...

دولت‌های جدید در ایران هیچ‌گاه چشم‌انداز هموار و روشنی را در پیش‌رو نداشته‌اند. آغاز به‌کار دولت‌های جدید پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری ...

طبق آخرین برآوردهای صورت‌گرفته در سال 2021 در بین پنج کشوری که نرخ تورم در آن‌ها در بالاترین حد قرار دارد از ایران نامی به میان نیامده است.

این روزها با مشخص شدن نامزدهای ریاست جمهوری بازار وعده ها و برنامه های آینده دولت سیزدهم داغ شده و هر یک از نامزدها برنامه‌های خود را برای ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی