وزیر ورزش قرار است ظرف 48 ساعت آینده تصمیم مهمی در خصوص مدیریت استقلال بگیرد.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو، امروز صبح بود که مهدی عبدیان عضو هیات مدیره استقلال با انتشار پستی خبر از استعفای خود از هیات مدیره این تیم داد. موضوعی که با واکنش علی نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش روبه رو شد و او اعلام کرد که اطلاعی از این استعفا ندارد. 

اما ساعتی بعد از خبر استعفای عبدیان حجت نظری و آصفی دو عضو دیگر هیات مدیره استقلال هم اعلام استعفا کردند تا شرایط آبی‌ها پیچیده ‌تر شود. 

گفته می‌شود این 3 عضو هیات مدیره استقلال طی روزهای اخیر به دنبال برکناری احمد مددی بوده‌اند. موضوعی که گویا با مخالفت وزارت ورزش روبه رو شده است. 

3 عضو هیات مدیره به دلیل اختلاف با مددی خواستار برکناری او هستند و تا زمانی که این اتفاق نیفتد به همکاری خود با این باشگاه ادامه نخواهند داد. 

اما مجرای این اختلاف از کجا شکل گرفت؟

بعد از بازداشت خلیل‌زاده، رییس هیات مدیره استقلال، احمد مددی و 3 عضو هیات مدیره این تیم امورات باشگاه را بر عهده داشتند که اختلافاتی میان 3 عضو هیات مدیره و مدیرعامل این تیم وجود داشت که مهم‌ترین آنها حضور فریادشیران به عنوان مدیر آکادمی استقلال بود. 

حدود 10 روز پیش بود که اعضای هیات مدیره استقلال در جلسه خود مصوب کردند که ناصر فریادشیران از ریاست آکادمی باشگاه عزل شود . هیات مدیره این تصمیم را به خاطر برخی اقدامات عجیب تیم های پایه در دوران مدیریت فریادشیران اتخاذ کردند اما مددی مدیرعامل باشگاه زیر بار این موضوع نرفت و با اینکه برکناری فریادشیران در هیات مدیره مصوب شده بود، مددی او را برکنار نکرد.

صبح امروز اعضای هیات مدیره استقلال با ارسال نامه ای به وزارت ورزش اتهامات تندی را متوجه مددی دانستند و خواستار برکناری او شده اند.

گفته می‌شود مسعود سلطانی‌فر قرار است ظرف 48 ساعت آینده در خصوص هیات مدیره استقلال تصمیم‌گیری کند. در صورت موافقت او با استعفای 3 عضو هیات مدیره، احمد مددی به عنوان مدیرعامل همچنان در استقلال خواهد ماند و اعضای جدید هیات مدیره معرفی خواهند شد اما در صورتی که وزیر انتخابش اعضای هیات مدیره باشد احمد مددی از سمت خود کنار گذاشته خواهد شد.

 

۱۳:۱۸ ,۰۹ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


جلسه اعضای هیات مدیره استقلال با وزیر ورزش تا ساعات پایانی دیشب به طول انجامید.

حمید سجادی گزینه احتمالی ابراهیم رئیسی برای وزارت ورزش و جوانان در دولت سیزدهم است که باید از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد معاونت توسعه ورزش زنان این وزارتخانه ساخت جایگاه ویژه بانوان در ورزشگاه آزادی را پیگیری می‌کند.

وزیر ورزش می‌گوید هنوز کسی در خصوص حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال به او پاسخگو نبوده است.

نظر خود را ثبت کنید