همزمان با تغییرات قیمتی در نرخ ارز بازار خودرو هم با تکان های قیمتی در انواع خودروهای داخلی و خارجی روبه رو شده است.

با روند تغییرات قیمتی در نرخ ارز بازار خودرو هم تکان های قیمتی را در انواع خودروهای داخلی و خارجی تجربه کرده است. اما مهم اینجاست هنوز کسی حاضر به معامله نیست و فروشنده ها هم تمایلی به فروش خودرو ندارند.

نوسان قیمت ارز زمزمه آزادسازی قیمت خودرو و روند افزایشی قیمت محصولات در کارخانجات خودروسازی خود عاملی شده تا رکود در بازار خودرو تشدید پیدا کند. در حال حاضر قیمت ها فقط اعلام شده و در عمل خبری از رونق خرید و فروش نیست.

در حال حاضر پراید 131 با قیمت 115 میلیون تومان، سمند ال ایکس با قیمت 192 میلیون تومان، کوییک دنده ای با قیمت 149 میلیون تومان، پژو 405 دو گانه سوز 191 میلیون تومان و پژو پارس با قیمت 216 میلیون تومان مورد معامله قرار می گیرد.

همچنین پژو 207 اتوماتیک 391 میلیون تومان، پژو" 2008"  890 میلیون تومان ،  رانا پلاس 233 میلیون تومان و دنا پلاس  "تیپ 1" 321 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

۱۴:۰۲ ,۱۰ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


با توجه به افزایش قیمت کارخانه‌های خودروهای تولید داخل، در روزهای گذشته نیز بر قیمت‌ محصولات بازار افزوده شده است.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین ۱۴۰۰ را منتشر کرد.

بررسی‌ها از بازار خودروی پایتخت در روز جاری (شنبه، هشتم خردادماه) نشان‌دهنده افت ۱۰ درصدی قیمت خودروهای خارجی ...

با افزایش نوسانات نرخ ارز، خرید و فروش در بازار خودرو به کف رسیده است و این بازار باثبات‌ترین روزهای خود را در یک سال اخیر تجربه می‌کند.

کمپانی خودروسازی «آئودی» از طرح مفهومی خود موسوم به آیکون رونمایی کرد که آینده خودروهای خودران این برند را نمایش می‌دهد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی