باشگاه تراکتور باید برای بازیکنی که حتی یک دقیقه هم در این تیم بازی نکرد رقمی نزدیک به 21 میلیارد تومان بپردازد.

کوین کنستانت بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در فصل هجدهم لیگ برتر، با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به  تراکتور پیوست اما خیلی زود و بدون حتی یک دقیقه بازی، به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست‌های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری‌ها جدا شد.

باشگاه تراکتور اما در اتفاقی عجیب پیش از انجام تست‌های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود و به همین دلیل، کنستانت پس از فسخ قراردادش از سوی باشگاه تراکتور، به فیفا شکایت و باشگاه تبریزی را به پرداخت 820 هزار دلار در محکوم کرد.

پس از این اتفاق، باشگاه تراکتور این پرونده را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) برد اما اکنون خبر می‌رسد دادگاه CAS محکومیت باشگاه تراکتور به پرداخت 820 هزار دلار به‌علاوه 5 درصد سود سالیانه را تأیید کرده است. در مجموع مبلغ جریمه تراکتور در این پرونده با هزینه دادرسی 880 هزار دلار است. طبق این رأی باشگاه تبریزی ظرف 45 روز باید مطالبات کوین کنستانت را پرداخت کند.

تراکتوری‌ها چند روز پیش نیز به پرداخت 475 هزار دلار به آنتونی استوکس و 175 هزار دلار به لی‌هری‌ اروین محکوم شده بودند و به این ترتیب باشگاه تبریزی باید در چند روز آینده حدود یک میلیون و 500 هزار دلار به سه طلبکار خارجی خود (استوکس، اروین و کنستانت) پرداخت کن

منبع: خبرگزاری تسنیم

۰۹:۵۰ ,۱۲ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدافع چپ آبی‌‌ها با تلاش پزشکان استقلال آماده بازی برابر ذوب‌آهن شد.

جدایی مدافع سرخ‌ها در شرایطی رقم خورد که این تیم نیاز به این بازیکن داشت اما حالا مدیر پرسپولیس دلیل این انتقال را مشخص کرده است.

دو بازیکن خارجی استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند.

بازیکن فصل قبل تراکتورسازی بعد از یک حضور ناموفق در لیگ اتریش از سن بولتن جدا شد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی