جلسه اعضای هیات مدیره استقلال با وزیر ورزش تا ساعات پایانی دیشب به طول انجامید.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو به نقل از سایت باشگاه استقلال «در این جلسه ابتدا اعضای هیات‌مدیره مباحث مورد اختلاف با مدیرعامل را مطرح کردند و در ادامه احمد مددی توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان ضمن استماع اظهارات اعضای هیات مدیره، با استعفای آنها مخالفت کرد و مقرر شد برای حفظ منافع باشگاه و ایجاد آرامش و انسجام، مدیرعامل باشگاه ظرف مدت یک هفته مصوبات هیات مدیره را اجرا و هیات مدیره پس از یک هفته گزارش اقدامات صورت‌گرفته را برای وزیر ورزش و جوانان ارسال کنند.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه اعلام کرد: عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال پس از طی مراحل اداری به زودی معرفی خواهد شد.»

اگرچه سایت باشگاه استقلال توضیح بیشتری درباره جزییات این جلسه 7 ساعته ارائه نکرده اما شنیده ها حاکی از آن است که قرار فریادشیران مدیر آکادمی استقلال از سمت خود برکنار شود. موضوی که پیش از این مددی با آن اعلام مخالفت کرده بود تا یکی از موارد اختلاف هیات مدیره با مدیرعامل استقلال پیش بیاید. همچنین علی نامداری مشاور هیات مدیره استقلال قرار است پس از استعلام های لازم به عضویت هیات مدیره آبی ها در بیاید.

۰۸:۱۴ ,۱۳ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر ورزش می‌گوید با طرحی که استقلالی‌ها برای تبلیغات محیطی مطرح کردند، موافق است.

بازیکن برزیلی مد نظر پرسپولیس در خط حمله بازیکن چندان موثری نیست.

استقلالی تصمیمی برای به خدمت گرفتن مدافع سابق خود ندارد.

رضا کرمانشاهی معتقد است که در دقیقه ۷۰ داور دیدار پرسپولیس و فولاد تصمیم درستی گرفته است.

نظر خود را ثبت کنید