شاگردان آلکنو برابر بلغارستان چهارمین پیروزی پیاپی خود را به دست آوردند.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو  تیم ملی والیبال کشورمان در ششمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ برابر بلغارستان به پیروزی رسید. این چهارمین پیروزی شاگردان آلکنو در لیگ ملت ها بود. ایران در این بازی موفق شد با د با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۳۳ بر ۳۱ و  ۲۵ بر ۲۱ در ۳ ست پی‌درپی به پیروزی برسد.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه از محمدطاهر وادی، رضا عابدینی، بردیا سعادت، امیرحسین اسنفدیار، میثم صالحی، سید محمد موسوی و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد. تیم ایران پیش از این نتیجه را به ژاپن و روسیه واگذار کرد و از سد تیم‌های هلند، کانادا و ایتالیا گذشته بود.

ملی پوشان بلغارستان هم در بازی اول مقابل فرانسه قدرتمند با نتیجه ۳ بر صفر شکست خوردند. آنها در بازی دوم مقابل استرالیا موفق شدند اولین پیروز خود را به ثبت برسانند. ملی پوشان بلغارستان در بازی سوم مقابل آلمان، در بازی چهارم مقابل ایتالیای میزبان و در بازی پنجم مقابل کانادا شکست خوردند.

نکته جالب توجه در این بازی درخشش بازیکنان جوان تیم ملی ایران بود که باعث امیدواری والیبال دوستان ایرانی شد. بازیکنانی که با اعتماد به نفس بالا در زدن سرویس، دفاع روی تور و حرکات ترکیبی عملکرد جالب توجهی از خود نشان دادند.

 

۲۳:۵۹ ,۱۵ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرپرست تیم ملی والیبال ایران پیش از سفر به ایتالیا بازداشت شد.

سعید معروف غایب بزرگ تیم ملی در مسابقه برابر ژاپن بود تا ملی پوشان ایران شکست سنگینی را متحمل شوند.

روسیه در سال ۲۰۱۸ از سوی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان میزبان مسابقات قهرمانی مردان جهان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده بود که این میزبانی طی دو ...

شاگردان آلکنو که این روزها روی دور شکست افتاده اند برابر استرالیا هم نتیجه را واگذار کردند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی