بازگشایی بازارهای مالی و بازار خودرو در 24 ساعت گذشته با افزایش قیمت‌ها در این بازار همراه بوده است به طوری که در این مدت سمند ال‌ایکس مدل 99 از 177 میلیون تومان در قبل از تعطیلات امروز به قیمت 181 میلیون تومان رسیده است.

به گزارش گروه اقتصادی قرن نو، با به اتمام رسیدن تعطیلات رسمی افزایش قیمت ها در بازار خودرو آغاز شد به طوری که در بین خودروهای گروه سمند مدل ال ایکس سال 1400 این گروه از 183 میلیون تومان در روزهای گذشته امروز به قیمت 190 میلیون تومان رسیده است.

اما تنها گروه خودروهای سمند در این مدت وارد مسیر افزایشی نشده است بلکه افزایش قیمت‌ها در بین خودروهای گروه پژو نیز مشهود است به طوری که پژو 206 تیپ 2 از 194 میلیون تومان در قبل از تعطیلات رسمی امروز به قیمت 197 میلیون تومان رسیده است و تیپ 5 این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر 258 میلیون تومان قیمت خورده است و پژو 207 اتوماتیک مدل 1400 نیز از 384 میلیون تومان امروز به قیمت 395 میلیون تومان رسیده است؛ در این مدت اما پژو پارس سال از نوسانات قیمتی در امان مانده است و در حال حاضر 217 میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای دنا نیز در این مدت وارد مسیر افزایشی شدند به طوری که دنا پلاس دنده‌ای توربو در این مدت دو میلیون تومان گران شده است و از 352 میلیون تومان در قبل از تعطیلات امروز به قیمت 354 میلیون تومان رسیده است.

خودروهای پراید نیز در این مدت از افزایش قیمت ها در امان نمانده اند به طوری که پراید 111 از 126 میلیون تومان در قبل از تعطیلات رسمی با افزایش 5 میلیون تومانی امروز به قیمت 131 میلیون تومان رسیده است و پراید 131 نیز در این مدت 4 میلیون تومان گران شده است.

در میان خودروهای گروه تیبا نیز این افزایش قیمت‌ها مشهود است به طوری که تیبا 2 در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت 131 میلیون تومان رسیده است.

4908

۰۱:۰۲ ,۱۸ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


همزمان با تغییرات قیمتی در نرخ ارز بازار خودرو هم با تکان های قیمتی در انواع خودروهای داخلی و خارجی روبه رو شده است.

قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با تغییرات جزئی همراه است.

بازه قیمتی خودروهای چینی به سبب تنوع آن‌ها در ایران بسیار گسترده است و متقاضیان خودروهای وارداتی می‌‌توانند در بازه قیمتی 250 میلیون تا یک ...

وضعیت بازار خودرو در روزهای پیش از انتخابات و اعلام نتیجه مذاکرات وین همچنان مبهم و سردرگم است اما آیا بهای خودرو در روزهای پس از انتخابات ...

با افزایش نرخ ارز افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو در 48 ساعت گذشته آغاز شده است و در بین گروه‌های خودروسازی خودروهای پراید گروه سایپا در این ...

نظر خود را ثبت کنید