شاگردان آلکنو بعد از 5 برد پیاپی برابر صربستان متحمل شکست شدند.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو تیم ملی والیبال ایران به فاصله چند ساعت بعد از رویارویی با آمریکا به مصاف صربستان رفت و در یک بازی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 شکست خود تا نوار پیروزی های شاگردان آلکنو قطع شود.

ایران در حالی مقابل صربستان صف آرایی کرد که در هفت بازی گذشته به پنج پیروزی دست یافته بود. ملی پوشان ایران در بازی اول و دوم مقابل ژاپن و روسیه تن به شکست داده اما در بازی سوم تا هفتم  مقابل هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان و آمریکا به پیروزی رسیدند.  

ولادیمیر آلکنو برای شروع این مسابقه از محمدطاهر وادی، رضا عابدینی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، علی شفیعی، بردیا سعادت و محمدرضا حضرت‌پور استفاده کرد. ایران موفق شد ست اول و ست سوم را با نتیجه 25 بر 21 و 28 بر 26 با پیروزی پشت سر بگذارد.  در حالی صربستان هم ست دوم و چهارم را با نتیجه 25 بر 15 و 25 بر 22 به نفع خود به پایان رساند تا در نهایت کار به ست پنجم بکشد.

در این ست شاگردان کواچ که از روحیه بهتری برخوردار بودند و البته  تجربه بیشتری داشتند موفق شدند تا در نهایت  15 بر 8 ایران را شکست دهند تا در مجموع برنده این دیدار باشند.

۱۵:۰۵ ,۲۰ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرپرست تیم ملی والیبال ایران پیش از سفر به ایتالیا بازداشت شد.

سعید معروف غایب بزرگ تیم ملی در مسابقه برابر ژاپن بود تا ملی پوشان ایران شکست سنگینی را متحمل شوند.

تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود در لیگ ملت‌ها موفق به شکست هلند شد.

ملی پوشان والیبال ایران اگرچه ست اول را واگذار کردند اما در سه ست بعدی به پیروزی رسید.

روسیه در سال ۲۰۱۸ از سوی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان میزبان مسابقات قهرمانی مردان جهان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شده بود که این میزبانی طی دو ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی