علیرضا بیرانوند می گوید واقعاً استرس زیادی روی تیم ملی وجود داشته اما الان بازیکنان به نتایج سایر گروه ها هم توجهی نمی کنند.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم ملی در خصوص وضعیت این تیم گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و امیدواریم بتوانیم در بازی فردا مقابل کامبوج هم به برتری برسیم. پس از آن به بازی آخر خواهیم رسید که باز هم دنبال پیروزی هستیم.

وی درباره پیروزی قاطعانه سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل بحرین افزود: وقتی می‌خواستیم به بحرین بیاییم فشار زیادی روی دوش تیم ملی بود اما خوشبختانه حالا شرایط با توجه به نتایجی که گرفتیم فرق می‌کند.

بیرانوند ادامه داد: واقعاً استرس زیادی روی تیم بود. الان خیلی خوشحالیم دو بازی قبلی را بردیم، به جدول گروه‌های دیگر هم نگاه نمی‌کنیم تا ببینیم چه نتایجی رقم می‌خورد.

وی درباره شرایط اردوی تیم ملی ایران تاکید کرد: انرژی که بازیکنان و کادر فنی به خصوص آقای وحید هاشمیان و کریم باقری دارند خیلی به تیم کمک می‌کند.

بیرانوند درباره دیدار حساس تیم ملی ایران مقابل عراق اظهار داشت: این دیدار همیشه سخت بوده، تا جایی که یادم می‌آید و من در تیم ملی بودم یک بار در دیدار تدارکاتی قبل از شروع جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا آنها را بردیم، خودم هم در آن بازی بودم پس از آن نتیجه برد نداشتیم فکر کنم ۱۰ سال است عراق را در بازی رسمی نبردیم. امیدوارم این اتفاق در بحرین رقم بخورد.

بیرانوند در مورد انگیزه بردن این تیم در منامه یادآور شد: وقتی در بازی رفت با بحرین هنگام خواندن سرود تیم ملی به آن بی احترامی شد خیلی ناراحت شدیم.

بیرانوند از جلسه احساسی بازیکنان تیم ملی پرده برداشت و گفت: دو روز قبل از بازی با بحرین جلسه‌ای بود که احساساتی شدیم. در آن جلسه همه بازیکنان تیم از باخت در دور رفت ناراحت بودند. وحید امیری در جلسه گفت شاید واقعاً زورمان در برخی مسائل بیرون از زمین نمی‌رسد که حالا ما باید در داخل چمن آن را جبران کنیم. سردار هم به درستی گفت که کسانی که به سرود تیم ملی بی احترامی کردند را هرگز نمی‌توان فراموش کرد.

بیرانوند راجع به دیدار آخر تیم ملی ایران مقابل عراق در مرحله گروهی انتخابی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تصریح کرد: آخرین بازی که با آنها انجام دادیم باختیم و یادم می‌آید مردم عراق خیلی خوشحال شدند بازی با عراق بسیار حساس است و به نظرم حساسیت آن دو برابر بازی با بحرین است. قطعاً در صورت بردن عراق مردم ایران دو برابر خوشحال‌تر از زمانی خواهند شد که بحرین را با سه گل شکست دادیم.

وی درباره احتمال صعود تیم ملی ایران به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر گفت: وقتی در جزیره کیش به اردو رفته بودیم آقایی به ما گفت که پس از بحرین و صعود از گروه باید جشن بگیریم، گفتم چرا باید جشن بگیریم؟ این مرحله برای ایران همیشه آسان بوده ان شاءالله جشن را زمان صعود به جام جهانی برگزار می‌کنیم.

۱۸:۱۱ ,۲۰ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


در لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی یک نام کمتر آشنا برای هواداران فوتبال وجود دارد که البته عملکرد او هم در این فصل چندان قابل اعتنا نبوده ...

تیم ملی ایران با کسب ۶ امتیاز از ۴ بازی گذشته، عازم بحرین شده و کار بسیار سختی در منامه پیش رو دارد.

گلر تیم ملی ایران در مصاحبه اخیر خود عراق را رقیب سرسختی عنوان کرده بود.

سرمربی تیم ملی گفت:هیچ وقت ایران نتوانسته بود در بحرین پیروز شود و به خاطر این برد مهم به بچه‌ها تبریک می‌گویم.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی