پرسپولیس همچنان پیگیر حادثه رخ داده در اصفهان است.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو به نقل از باشگاه پرسپولیس، پیرو پیگیری و نامه‌نگاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در خصوص حمله به کاروان سرخپوشان در اصفهان، مدارک و اسناد جدیدی به سازمان لیگ ارسال شد.

 

از سوی باشگاه پرسپولیس، نامه‌ای به انضمام مدارکی از افراد بازداشت شده که در اصفهان به سر می‌برند، در ارتباط با حادثه حمله به کاروان پرسپولیس در اصفهان، به همراه عکس‌هایی از ارتباط احتمالی این دو نفر با یک باشگاه لیگ برتری به عنوان مدارک جدید به سازمان لیگ ارسال شد.

 

باشگاه پرسپولیس به جهت حمایت از خواسته هواداران و همچنین جلوگیری از تکرار این موارد و اتفاقات برای سرخپوشان و اینکه بدون تردید برخی به دنبال مسائل خاص و ایجاد حادثه مرگبار بودند و رفتار آنها تهدید جانی برای سرخپوشان محسوب می‌شد، این پرونده را با جدیت تمام و از طرق مختلف پیگیری می‌کند و به دنبال آن است که نتیجه‌گیری کاملی در این زمینه داشته باشد.

 

حق هواداران پرسپولیس و تمام هوادارانی که با جان و دل از تیم‌های محبوب خود حمایت می‌کنند، این است که از جزئیات پرونده و پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس اطلاع داشته باشند.

 

امید است، سازمان لیگ و کلیه عوامل ورزش و فوتبال برای جلوگیری از این اقدامات ناپسند و مرگبار که عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت، اقدامات لازم و جایز را انجام دهند و هر چه زودتر رای قاطع خود را با در نظر گرفتن اشد مجازات برای عاملان و عوامل محرک این حادثه اعلام کنند.  

 

جا دارد از هواداران پرسپولیس و سایر تیم‌ها که برای شناسایی این افراد و عوامل پشت‌پرده آن به کمک باشگاه آمدند، قدردانی کنیم

۲۱:۵۷ ,۲۰ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مدیران روابط عمومی دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان در گفت و گویی رادیویی باشگاه رقیب را متهم به ایجاد حاشیه و درگیری کردند.

عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای به کمیته انضباطی خواستار برخورد با خاطیان دربی شده است.

3 بازیکن پرسپولیس با احکام کمیته انضباطی با محرومیت قطعی و تعلیقی مواجه شده اند که سرخ ها نسبت به این رای معترض هستند.

پرسپولیس با شش بازیکن ملی‌پوش و همچنین کریم باقری مربی تیم، باید روز ۳۰ خرداد در سوپرجام به میدان برود.

دو بازیکن پرسپولیس در تمرین و بازی تیم ملی مصدوم و مجبور به بازگشت به ایران شدند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی