آیا تصمیم به مهاجرت قطعی است؟  با یک «بله» یا «خیر» به این نکته مهم و اساسی می رسیم که «بله» مجریان کاربلد تلویزیون که این روز ها در لیست سیاه سیما قرار دارند پیشنهادهای کاری دندان‌گیری هم دارند اما بعد از مزدک میرزایی جواب این سوال که آیا مجریان نامدار تلویزیون تصمیم به مهاجرت دارند، «خیر» است چرا که این شایعات نه جنبه حقیقت دارد و نه جنبه تهدید!

وقتی با فرزاد حسنی صحبت می کنیم و او به شدت خبر مهاجرتش را تکذیب می کند و وقتی رضا رشیدپور در صفحه اینستاگرامش ویدیویی منتشر می کند و مهاجرتش را تکذیب می کند به این نتیجه می رسیم که برخی ها دنبال صید ماهی از آب گل آلود هستند.

بسیار طبیعی است که مجری و برنامه ساز کاربلدی مثل عادل فردوسی پور با پیشنهادات دندانگیری از سوی شبکه های فارسی زبان مواجه باشد و شاید دور از ذهن نباشد که یکی مثل فرزاد حسنی با این سطح سواد و اطلاعات از سوی رسانه های دیگر پیشنهاداتی داشته باشد اما باید ببینیم چه کسی از این سبک شایعه سازی منتفع می شود چرا که قطعا این مجریان و برنامه سازان به دنبال ایجاد چالش جدید برای زندگی حرفه ای شان نیستند و کماکان در انتظار هستند تا با تغیر نظر مدیران سیما در رسانه متبوع شان که به نوعی فرزندان آن محسوب می شوند مشغول به کار شوند.

به رغم اینکه در چند ماه اخیر شایعاتی از این دست در رسانه ها پا گرفت و انرژی مفصلی بابت تکذیب آن صرف شد باید گفت به جز تعدادی گزارشگر و مجری تازه کار و بی اسم و رسم که جایی در رسانه ملی نداشتند چهره های نامدار تلویزیون کمافی السابق در انتظار روی خوش مدیران سیما هستند تا با انرژی چند برابر در قاب تلویزیون دیده شوند.

منبع: خبرگزاری برنا

۱۵:۵۳ ,۲۲ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


گزارش دیروز جواد خیابانی و اجرای محمدرضا احمدی بیشتر از هر زمانی ثابت کرد که صداوسیما از فوتبال فقط درآمدش را می‌خواهد و بس.

تصویری از عادل فردوسی پور در کلاس مجازی منتشر شده که جالب توجه است.

استوری رضا رشیدپور در صفحه شخصی اینستاگرامش، به شایعه مهاجرت او از ایران دامن زده است.

شائبه‌هایی در خصوص حمایت عادل فردوسی‌پور از یکی از کاندیداها مطرح شده بود که گزارشگر سابق صداوسیما به این موضوع واکنش نشان داده است.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی