رئیس ستاد انتخابات استان تهران درباره تردد شبانه در ۲۷ و ۲۸ خرداد توضیح داد.

شکراله حسن‌بیگی رئیس ستاد انتخابات استان تهران در مورد تمهیدات لازم جهت تردد در روز منتهی به انتخابات اظهار کرد: نامه معاون امنیتی، انتظامی و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا به سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر درخواست لغو ممنوعیت تردد شبانه در شب منتهی به انتخابات و همچنین شب انتخابات ارسال شد.

وی ادامه داد: یکی از دلایل لغو منع تردد شبانه در شب جمعه و شب شنبه به این سبب است که عوامل اجرایی جهت تحویل صندوق‌ها باید اقدام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و رئیس ستاد انتخابات استان تهران با بیان اینکه مردم رای دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند، تاکید کرد: بر این اساس شب جمعه و شب شنبه یعنی ۲۷ و ۲۸ خرداد منع تردد شبانه لغو و خودروها جریمه نمی‌شوند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هزار و ۳۷۲ شهر و ۴۰ هزار و ۶۲۰ روستا و تیره عشایری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

۱۴:۲۰ ,۲۶ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


نگرانی‌ها و دغدغه‌های شخصیت‌های کشور درباره آثار ردصلاحیت‌های گسترده شورای نگهبان، به جایی نرسید و سرانجام شورای نگهبان با لیست هفت‌نفره‌ای ...

صفحه اینستاگرامی فتاوای رهبرانقلاب نوشت:

همتی گفت: درباره نقش بانک مرکزی در بورس، هم باید بگویم مدت ها قبل از این ریزش بورس، به رئیس جمهور و رهبری نامه خصوصی نوشتم و هشدار دادم مردم ...

بر اساس شنیده‌ها ظرف امروز شاهد کناره‌گیری زاکانی، قاضی‌زاده‌هاشمی و مهرعلیزاده خواهیم بود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی