سیدحسن نصرالله، دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان، امروز یکشنبه با صدور پیامی انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان هشتمین رئیس‌جمهوری ایران را تبریک گفت. وی دیروز در اولین واکنش به نتیجه انتخابات ایران، در صفحه توئیتر منتسب به خود، با جمله «سلام بر ابراهیم» به استقبال رئیس‌جمهوری جدید ایران آمد.

به گزارش قرن نو، در بخشی از پیام مکتوب حسن نصرالله خطاب به رئیسی آمده است :من به شما به خاطر جلب اعتماد بزرگ مردم ایران و انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور در یک مرحله حساس از تاریخ ایران تبریک می‌گویم.

سیدحسن نصرالله افزود : آزادگان و مبارزان، شما را پشتوانه محکم و قوی در رویارویی در برابر متجاوزان می‌دانند.

 دبیرکل حزب‌الله لبنان، دیروز (شنبه)  هم در پیامی در توئیتر اولین واکنش را به انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران نشان داد و برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران و پیروزی سیدابراهیم رئیسی را تبریک گفت.

سیدحسن نصرالله در این پیام توئیتری تصاویری شامل سه عکس از سیدابراهیم رئیسی با رهبر معظم انقلاب، خودش و همچنین آیت‌الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین را منتشر کرد.

وی در این صفحه توئیتر که به دبیرکل حزب‌الله نسبت داده می‌شود، با این جمله از ورود آیت‌الله رئیسی به پاستور استقبال کرد؛ سلام بر ابراهیم!

آیت‌الله  سیدابراهیم رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در انتخاباتی که جمعه گذشته در سراسر کشور برگزار شد موفق به کسب بیش از هفده میلیون و ۹۲۶ هزار رأی (۶۲ درصد آرای ماخوذه) شد و به عنوان هشتمین رئیس‌جمهوری ایران از سوی مردم انتخاب شد.

5965

۰۹:۵۹ ,۳۰ خرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


محمد غرضی می‌گوید به تصمیم شورای نگهبان درباره شرایط ثبت‌نام در انتخابات اعتراضی نمی‌کند.

شورای نگهبان درباره اظهارنظرهای صورت‌گرفته در خصوص مصوبه اخیر این شورا بیانیه‌ای صادر کرد.

عضو شورای شهر تهران گفت: من هنوز بر تصمیم خودم تأکید دارم که تا فشاری نباشد ثبت‌نام نکنم، اما اگر از من خواسته شود ...

محمود احمدی‌نژاد پرحاشیه به ستاد انتخابات آمد، ثبت‌نام کرد و رفت. حال چشم‌ها به شورای نگهبان است که آیا او را تأیید صلاحیت می‌کند یا باز ...

نظر خود را ثبت کنید