توئیتر امکان ارسال توئیت به استوری اینستاگرام را برای کاربران iOS فعال کرد.

توئیتر در پایان سال ۲۰۲۰ تست قابلیتی را آغاز کرد که به کاربران سیستم عامل iOS اجازه می‌داد از قابلیت اشتراک‌گذاری استفاده کرده و توئیت‌ها را به استوری اینستاگرام اضافه کنند. اکنون با گذشت نیمی از سال ۲۰۲۱ این ابزار برای همه کاربران iOS عرضه شده است. کاربران می‌توانند با زدن روی گزینه اشتراک‌گذاری که پایین هر توئیتی وجود دارد، گزینه استوری اینستاگرام را که در پایین فهرست ظاهرشده قابل‌مشاهده است، انتخاب کنند.

در وضعیت فعلی این قابلیت، توئیت‌هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می‌شوند، عنصر غیرتعاملی در استوری هستند و کاربران با زدن روی آنها نمی‌توانند متن اصلی را در توئیتر مشاهده کنند؛ بنابراین این قابلیت افراد بیشتری را به توئیتر برنمی‌گرداند اما توئیت‌ها را در شکل نهایی‌شان در استوری خواناتر می‌کند.

براساس گزارش انگجت، همچنین این قابلیت به معنای آن است که کاربران دیگر نیازی به گرفتن اسکرین‌شات از توئیت‌هایشان برای اشتراک‌گذاری در اینستاگرام ندارند.

5965

منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۰:۲۰ ,۰۲ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


روسیه در پی ساختن یک شبکه اجتماعی داخلی برای مردم کشور خودش می‌باشد.

شرکت مِتا پلتفرمز با همکاری یک شرکت فناوری تجارت الکترونیکی، اجرای تبلیغات سه‌بعدی در فیس‌بوک و اینستاگرام را برای برندها راحت‌تر خواهد ...

اینستاگرام با افزودن قابلیت مولتی تسکینگ یا انجام همزمان چند کار، به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می‌دهد همزمان با مرور فید، چت کنند.

معاون اجتماعی پلیس فتا فرماندهی انتظامی کشور از ممنوعیت ترویج روزه‌خواری در فضای مجازی توسط بلاگر‌ها خبر داد.

:یکی از مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد و باعث شده تا آرامش فضای جامعه برهم بریزد، کثرت رسانه‌های عمدتاً غیررسمی و غیرمرجع است که در داخل کشور ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی