شاخص کل بورس در آخرین روز هفته با رشد 26 هزار و 100 واحدی بر پله یک میلیون و 213 هزار واحد ایستاد.

به گزارش گروه اقتصادی قرن نو، شاخص کل بورس در آخرین روز هفته 26 هزار و 100 واحد رشد کرد و بر پله یک میلیون و 213 هزار واحدی ایستاد و شاخص هم وزن نیز امروز 3 هزار و 686 واحد رشد کرد و به عدد 376 هزار و 873 واحد رسید.

اکثر نمادهای بازار امروز سبزپوش بودند که از میان آنها می توان به نمادهای فملی، فولاد، کگل، فارس، کچاد، شستا و پارسان اشاره کرد.

فرابورس نیز امروز سبزپوش شد

شاخص کل فرابورس نیز امروز با رشد 187.84 واحدی بر پله 17 هزار و 616 واحد ایستاد و نمادهای کگهر، آریا، ذوب، شگویا، میدکو، زاگرس و صبا از جمله نمادهای سبز امروز فرابورس بودند.

۱۳:۲۲ ,۰۲ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


شاخص کل در بازار بورس امروز (دوشنبه، ۲۴ خردادماه) هشت هزار و ۹۹۰ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۱۵۰ هزار واحد رسید.

در ایران حدود چهل تا پنجاه میلیون نفر سهامدار بورس وجود دارد و نگاه دولت آینده به بورس بر دارایی و سرمایه این عده اثر مستقیم می‌گذارد.

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز، دوشنبه (٣١ خرداد ۱۴۰۰) با رشد ۴٨٣٣ واحدی به یک میلیون و ١۶٨ هزار و ۵۸۹ واحد رسید.

شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز چهارشنبه ۲ تیرماه ۱۴۰۰ با رشد ۶۰۴۷ واحدی به یک میلیون و ۱۹۲ هزار و ۹۶۹ واحد رسید.

شاخص کل بورس امروز با افت ۲ هزار و ۳۵۵ واحدی به عدد یک میلیون و ۵۷۳ هزار واحد رسید.

نظر خود را ثبت کنید