کتاب «تمدن نوین اسلامی» برگرفته از مجموعه‌ بیانات مقام معظم رهبری، آیت‌الله خامنه‌ای به زبان صربی چاپ و منتشر شد.

 کتاب «تمدن نوین اسلامی» مجموعه‌ای از بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به زبان صربی ترجمه، به زینت چاپ آراسته و نسخه الکترونیک آن نیز تهیه و روی سایت و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

این کتاب که به عنوان پیشخوان در راستای تبیین هرچه بیشتر اندیشه‌های رهبر انقلاب درباره تمدن‌ نوین اسلامی و مروری بر سیر تکاملی مطرح شدن این موضوع، توسط پایگاه اطلاع‌رسانی  KHAMENEI.IR تهیه شده است توسط این نمایندگی برای آشنایی و مطالعه مخاطبین صرب با مفهوم تمدن نوین اسلامی به زبان صربی ترجمه و به صورت نسخه الکترونیک منتشر و در قطع رقعی و 124 صفحه چاپ شده  است.

کتاب «تمدن نوین اسلامی» مجموعه‌ای از بیانات مقام معظم رهبری در سنوات مختلف با موضوعاتی همچون بررسی ماهیت و چگونگی تشکیل تمدن تاریخی اسلامی، اهمیت علم در تمدن اسلامی، خط نظام اسلامی، خط رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی، مراحل دستیابی به تمدن اسلامی و خطوط اصلی جهان‌بینی اسلامی، اجتناب از تقلید در راه تمدن اسلامی ایرانی، احیای تمدن تاریخی ایران، ناکامی‌های تجربه‌ی غربی اداره‌ی بشر، آسیب‌های انقطاع تمدن غرب از معنویت، ضرورت ایجاد تمدنی متکی به معنویت و تمدن‌سازی نوین اسلامی، پیشرفت در سبک زندگی است.

علاقه‌مندان جهت مشاهده نسخه الکترونیک این اثر ارزشمند می‌توانند به نشانی اینترنتی https://www.iran.rs/civilization/ مراجعه کنند.

5965

منبع: خبرگزاری تسنیم

۰۹:۱۷ ,۱۳ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سخنگوی شورای نگهبان درباره گلایه رهبر انقلاب درباره عدم احراز صلاحیت برخی افراد گفت: ما فعلا نمی‌توانیم در این باره نظری بدهیم. به زودی در ...

رهبر انقلاب نوبت دوم واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند.

رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت امروز (چهارشنبه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رهبر انقلاب، صبح امروز در آخرین دیدار دولت دوازدهم گفتند: دیگران باید از تجربه‌های شما استفاده کنند. یک تجربه را من به خصوص یادداشت کرده‌ام؛ ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی