انوشیروان محسنی بندپی از افزایش مراکز تجمیعی تزریق واکسن از ۷۷ مرکز به ۷۹ عدد در این استان خبر داد.

 انوشیروان محسنی بندپی بعدازظهر دوشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران بر لزوم تأمین برق در واحدهای درمانی، مراکز تزریق واکسن و بیمارستان‌های استان تهران تأکید کرد و گفت: مراکز تجمیعی تزریق واکسن از ۷۷ مرکز به ۷۹ مرکز در استان تهران افزایش پیدا کرده است.

وی خواستار افزایش مراکز تجمیعی تزریق واکسن در استان تهران به نسبت جمعیت این استان شد و گفت: متأسفانه شاهد افزایش ابتلا به ویروس کرونا در دو هفته اخیر هستیم که بیشتر مبتلایان جدید به کرونا از نوع دلتا هستند.

استاندار تهران همچنین سامانه تلفنی ۶۰۷۰ را برای اطلاع یافتن از وضعیت تخت‌های خالی و مشاوره در مورد علائم ویروس کرونا معرفی کرد و از مردم خواست، برای مشاوره با این شماره تماس بگیرند.

وی از آماده‌باش کامل بیمارستان‌ها برای پذیرش بیماران کرونایی خبر داد و افزود: لازم است، مراکز درمان سرپایی نیز به رمدسیویر تراپی تجهیز شوند.

5965

منبع: خبرگزاری مهر

۱۹:۰۲ ,۱۴ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام‌شده برای مهار خیز چهارم کرونا در کشور، آخرین وضعیت این بیماری و همچنین روند واکسیناسیون علیه کووید 19 ...

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه وضعیت رنگبندی کرونایی شهر تهران نارنجی است، گفت: ما با هرگونه ازدحام و گردهمایی ...

سوء مدیریت در دولت قبلی آمریکا که این کشور را به کانون شماره یک ویروس کرونا در جهان بدل ساخت ، اکنون برخی گزارش ها حاکی است مخاطرات کارزارهای ...

دستیار وزیر امور خارجه کشورمان از ورود محموله‌های جدید واکسن‌ کرونا به کشور خبر داد و گفت: امروز نیز ۵۰۰ هزار دوز واکسن وارد کشور شد.

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۶ هزار و ۳۹۱ نفر رسید.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی