شرایط برای ادامه حضور بیرانوند در آنتورپ سخت شده است و احتمالی جدایی گلر ملی پوش ایران وجود دارد.

امیر عابدزاده دروازه بان تیم ملی ایران، یکی از موفق‌ترین لژیونرهای فوتبال کشورمان بوده که در سال‌های اخیر در تیم ماریتیمو بازی کرده است.

تجربه موفق عابدزاده، پای پیام نیازمند دیگر دروازه بان ملی پوش ایران را هم به لیگ پرتغال باز کرده است. گفته می‌شود نیازمند با اتمام این فصل از مسابقات لیگ ایران، راهی پرتغال می‌شود تا به صورت رسمی به تیم پورتومیننزه بپیوندد.

فوتبال ایران که زیر ذره بین باشگاه‌های پرتغالی قرار دارد، این بار می‌تواند انتقال دیگری را در پرتغال رقم بزند. علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم ملی ایران مدنظر باشگاه بواویستا پرتغال است و مسئولان این باشگاه، پیشنهادی را برای جذب او ارائه کرده‌اند.

بیرانوند فصل گذشته شرایط خوبی در تیم آنتورپ بلژیک نداشت و در بیشتر مسابقات، نیمکت نشین و حتی سکونشین بود. این دروازه بان همچنان با آنتورپ قرارداد دارد و به گفته «دیوید ون‌دن بروک» خبرنگار بلژیکی، باشگاه بواویستا خواهان جذب قرضی او شده است.

این در حالی است که بیرانوند پیش از این عنوان کرده بود اهداف بالاتری برای فوتبال اروپا دارد و بعید است بخواهد به تیمی برود که فصل گذشته در رده سیزدهم جدول لیگ پرتغال قرار گرفته بود.

از سوی دیگر، باشگاه آنتورپ با باشگاه یوپن برای جذب قطعی و دائمی «دی ولف» دروازه بان جوان به توافق رسید. در این صورت کار برای بیرانوند در آنتورپ سخت‌تر خواهد شد و باید دید این دروازه بان تیم ملی ایران چه تصمیمی برای ادامه راه خود اتخاذ خواهد کرد.

 

 

منبع: خبرگزاری مهر

۱۵:۳۰ ,۱۵ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بیرانوند در نیم‌فصل دوم این فصل بیشتر به یک نیمکت‌نشین و یا حتی سکونشین در انتورپ تبدیل شده بود.

آنتورپ به دنبال فروش بیرانوند است تا به این ترتیب هزینه رضایتنامه او را که به پرسپولیس پرداخته بود جبران کند.

حضور بیرانوند در این تیم باعث افزایش توجه کاربران ایرانی به صفحه رسمی بواویشتا در اینستاگرام شده است.

بیرانوند امروز اولین تمرین خود را همراه با بواویشتای پرتغال انجام داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی