استقلال با پیروزی برابر تراکتور به نوعی خیال خود را از گرفتن سهمیه آسیا راحت کرد.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛ استقلال در هفته بیست و ششم لیگ برتر در آزادی موفق شد تا اولین شکست تراکتور با فیروز کریمی را رقم بزند.

تراکتوری ها که در این بازی بیش از نیمی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشتند در نیمه اول مقاومت خوبی داشتند تا در نهایت این نیمه با نتیجه بدون گل به پایان برسد اما با شروع نیمه دوم دو اشتباه بزرگ از خط دفاعی و گلر این تیم به فاصله چند دقیقه باعث شد تا شاگردان مجیدی خیلی زود با دوگل پیش بیفتند.

روی گلا ول مدافع تراکتور با یک پاس رو به عقب اشتباه قایدی را در موقعیت گل قرار داد و مهاجم آبی‌ها توپ را از بالای سر اخباری که برای دفع توپ جلو آمده به گل تبدیل کرد.

استقلال چند دقیقه بعد به گل دوم خود رسید، این بار مجددا پاس رو به عقب مدافعین با دفع نصف و نیمه اخباری توپ در میانه‌های میدان به استقلالی‌ها رسید، مهدی قایدی که در موقعیت خوبی قرار داشت بلافاصله صاحب توپ شد و با جا گذاشتن مدافع مقابل خود در دقیقه ۵۹ گل دوم آبی‌پوشان را به ثمر رساند.

تراکتوری‌ها بعد از گل دوم استقلال فشار خود را دوری دروازه آبی‌ها بیشتر کردند و در دقیقه ۹۴ توسط امین اسدی اختلاف را کمتر کردند و به گل اول خود رسیدند، اما زمان زیادی برای جبران گل دوم نداشتند تا این دیدار در نهایت بازنده میدان باشند.

شاگردان مجیدی با این پیروزی ۴۷ امتیازی شدند و جایگاه سوم خود را در جدول تثبیت کردند.

آبی ها با  این نتیجه به نوعی خیال خود را از سهمیه آسیا راحت کردند.

 

 

۲۱:۲۶ ,۱۵ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال یکشنه هفته آینده باید در لیگ برتر به مصاف ذوب آهن برود.

مدافع سابق استقلال از کشور پیشنهاد دارد اما احتمالا او به لیگ قطر خواهد رفت.

مهاجم استقلال در نهایت موفق شد تا برای مرخصی فرهاد مجیدی را مجاب کند.

استقلال با 3 امتیازی که برابر شهر خوردو گرفت اختلاف خود با صدر جدول به 8 امتیاز رساند.

هواداران استقلال نسبت به شرایط مالی و مدیریتی تیم شان معترض هستند.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی