محمد مرندی خبر از یک خرابکاری در روند تولید واکسن کرونای بنیاد برکت داد که توسط آمریکا انجام شده است.

 دکتر محمد مرندی شب گذشته در گفتگو با روزنامه تهران تایمز برای اولین بار خبر از یک خرابکاری در روند تولید واکسن کرونای بنیاد برکت داد که توسط آمریکا انجام شده است.
وی تاکید کرد امکان ارائه جزئیات بیشتر در این زمینه وجود ندارد.

ساعاتی بعد از اعلام خبر فوق محمد مرندی در صفحه خود در توئیتر درباره نقل قولی که از وی درباره «خرابکاری آمریکا در روند تولید واکسن کرونای برکت» انتشار یافته است، گفت: خبری که ادعا می‌شود تهران تایمز از قول بنده گفته صحت ندارد. نه رئیس فرهنگستان علوم پزشکی هستم و نه صحبتی در مورد خرابکاری در خط تولید شده.

وی در ادامه تصریح کرد: در گفتگویی با مجری شبکه تلویزیونی المیادین عرض کردم تحریم‌های آمریکا مانع ورود به هنگام برخی نیازهای اساسی کارخانه واکسن سازی شده.

لازم به توضیح است در متن اولیه خبر عنوان آقای دکتر محمد مرندی برای دقایقی به اشتباه «رئیس فرهنگستان علوم پزشکی» درج شده بود که بدین وسیله از مخاطبان عذرخواهی می‌شود.

 

خرابکاری در روند تولید واکسن کوو برکت توسط آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر

۰۹:۴۵ ,۱۷ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


بنابراعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته ۳۶۶ بیمار کووید ۱۹ در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

250 راننده تاکسی به دلیل ابتلا به کرونا فوت کرده‌اند اما هنوز رانندگان تاکسی در اولویت واکسیناسیون قرار نگرفته‌اند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت گفت: بدن برخی افراد می‌تواند کم و بیش فلزات بخصوص آهن را به خود جذب کند و این موضوع هیچ ربطی ...

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی ۲۴ ساعت گذشته در کشور ۴هزار و ۹۰۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ شناسایی شدند و متاسفانه ۱۲۰ تن نیز به ...

تصمیم برای سهیم شدن واکسن‌های اضافی با باقی جهان باید با توافق بر سر چگونگی تامین هزینه‌های مالی واکسیناسیون جهانی همراه شود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی