دفتر آیت الله وحید خراسانی در اطلاعیه ای تصریح کرد: در پی انتشار خبر دیدار حجة الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با حضرت آیة الله العظمی وحید خراسانی مدظله‌العالی در برخی از شبکه‌های صداوسیما و فضای مجازی، به اطلاع عموم می‌رساند: در سفر اخیر ایشان به قم هیچگونه ملاقاتی با حضرت آیة الله العظمی وحید خراسانی صورت نگرفته است.

دفتر آیت الله وحید خراسانی دیدار وی با سید ابراهیم رئیسی را تکذیب کرد.

اطلاعیه دفتر آیة الله العظمی وحید خراسانی بدین شرح است:

باسمه تعالی

در پی انتشار خبر دیدار حجة الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با حضرت آیة الله العظمی وحید خراسانی مدظله‌العالی در برخی از شبکه‌های صداوسیما و فضای مجازی، به اطلاع عموم می‌رساند: در سفر اخیر ایشان به قم هیچگونه ملاقاتی با حضرت آیة الله العظمی وحید خراسانی صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

۰۸:۱۰ ,۱۹ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


علی نیکزاد، سیدصولت مرتضوی را به عنوان معاون هماهنگ کننده ستاد مرکزی و مردمی انتخاباتی دولت مردمی ایران قوی ۱۴۰۰ منصوب کرد.

معصومه ابتکار در پی پخش تصویر خود در فیلم تبلیغاتی سید ابراهیم رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری توضیحاتی ارائه کرد.

رئیس جمهور از وزیر کشور خواست با جدیت و قاطعیت هر چه تمام‌تر نسبت به ارائه هشدارها و اخطارهای لازم به نامزدها و ستادهای انتخاباتی اقدام فوری ...

بیش از یک ماه تا آغاز به کار رسمی دولت سیزدهم باقی مانده و گمانه‌ها درباره کابینه او بسیار است. به خصوص گمانه‌هایی که درباره کابینه اقتصادی ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی