از حالا به بعد وقتی توییتر درخواست دریافت تیک آبی شما را رد کند، در پاسخ علت دقیق این اتفاق به اطلاع‌تان می‌رسد. توییتر اخیرا اعلام کرده که می‌خواهد این اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهد تا افراد بدانند چرا درخواست‌شان رد شده است.

توییتر به‌تازگی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بازخورد کاربران را شنیده و می‌داند که افراد دوست دارند بدانند چرا درخواست دریافت تیک آبی آن‌ها رد شده است. این شرکت می‌گوید حالا در ایمیلی که به کاربران می‌فرستد، به آن‌ها می‌گوید چه معیاری نداشته‌اند و همین باعث شده تیک آبی نگیرند.

این اطلاعیه در شرایطی منتشر می‌شود که توییتر پس از حدود ۴ سال بالاخره از ماه مه دوباره دریافت درخواست‌های تیک آبی را آغاز کرد. البته این سیستم پس از بازگشایی مجدد دوباره برای مدت کوتاهی از دسترس خارج شد، اما حالا دوباره به‌صورت محدود پذیرای درخواست‌های کاربران است. این شبکه اجتماعی حالا به دولت‌ها، شرکت‌ها، برندها، سازمان‌ها، خبرگزاری‌ها، خبرنگاران، فعالان حوزه سرگرمی، ورزش و سایر چهره‌های تاثیرگذار تیک آبی می‌دهد.

این شرکت در اطلاعیه جدید خود اعلام کرده که آرام آرام دسترسی عموم کاربران را برای درخواست تیک آبی فعال می‌کند تا از هجوم سیل عظیم درخواست‌ها جلوگیری کند. این شرکت در عین حال در تلاش است تا کل این پروسه را شفاف‌تر کند و اطلاعات بیشتری در ایمیل رد درخواست‌ها ارائه کند.

«بی برن»، مدیر محصول تاییدیه‌های توییتر می‌گوید: «می‌دانیم که ایمیل‌های عمومی رد درخواست تا چه اندازه برای مردم گیج‌کننده و آزاردهنده‌اند. بنابراین ارائه اطلاعات دقیق‌تر درباره مؤلفه‌های اثرگذار در تصمیم‌گیری برای ارائه تاییدیه در این ایمیل‌ها اولویت اصلی تیم ما بوده است.»

توییتر همچنین در نظر دارد که راهنماهای صریح‌تری را در فرم درخواست تیک آبی قرار دهد و با گوش دادن به بازخوردهای کاربران این فرآیند را بیش از پیش بهینه‌سازی کند. این شرکت در انتهای اطلاعیه خود می‌گوید: «شکیبایی بخشی از معیارهای اصلی دریافت تیک آبی نیست اما قدردان شکیبایی شما خواهیم بود.»

منبع: دیجیاتو

۱۳:۳۶ ,۱۹ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


توئیتر پس از وقفه‌ای چند ساله، دوباره به کاربران تیک آبی اعطا می‌کند. اما این بار قوانین جدیدی وضع شده و توئیتر آن را فقط به گروه‌های مشخص ...

قطع پیاپی برق در کلانشهرها حواشی بسیاری داشت؛ از باخت شطرنج بازان ایرانی، احتمال مرگ بیماران کرونایی تا... باعث شد تا هشتک قطع برق در توئیتر ...

تنور تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری 1400 گرم شده است و هر موضوعی پتانسیل مانور تبلیغاتی را دارد. در این میان موضوع فیلترینگ هم به یکی از دستمایه‌های ...

وزیر ارتباطات گفت: شش وزیر و دو نماینده مجلس به کارگروه تعیین مصادیق درخواست رفع فیلتر توئیتر را دادند اما تاکنون دبیرخانه کارگروه، این مسئله ...

توئیتر امکان ارسال توئیت به استوری اینستاگرام را برای کاربران iOS فعال کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی