شاگردان مجیدی در فاصله 3 هفته به پایان لیگ برتر موفق به کسب سهمیه آسیا شدند.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛ استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر موفق شد تا با شکست سایپا 50امتیازی شود و رتبه سوم خود را قطعی کند. با این نتیجه سهمیه شاگران مجیدی برای آسیا قطعی شد.

شاگردان فرهاد مجیدی نیمه نخست را بهتر شروع کرده و صاحب توپ و میدان شدند اما شاگردان فراز کمالوند با تمرکز بالا مانع موقعیت‌سازی آبی‌ها شدند تا این نیمه بدون گل به تساوی برسد.

نیمه دوم نیز مانند نیم اول، بازی هجومی در دستور کار استقلالی‌ها قرار گرفت و در دقیقه ۶۵ این دیدار آبی‌ها می‌توانستند به گل اول برسند که شوت مهدی قایدی به تیرک دروازه خورد و گل نشد. در ادامه فشار حملات آبی‌های پایتخت روی دروازه سایپا بیشتر شد و مهدی قایدی روی حرکت فردی در دقیقه ۷۵ درون محوطه جریمه حریف استقلال را صاحب یک پنالتی کرد. ارسلان مطهری پشت توپ ایستاد و ضربه پنالتی را به گل اول استقلال تبدیل کرد.

شاگردان مجیدی پس از گل اول باز هم حملات خود را ادامه دادند و این بار هم ارسلان مطهری با یک شوت در دقیقه ۸۷ گل دوم خود و استقلال را به ثمر رساند تا کار نارنجی‌پوشان عملا تمام شده باشد. سایپا با این شکست همچنان با  23 امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند تا یکی از گزینه های اصلی سقوط باشد.

استقلال هم با این برد با روحیه بالا به مصاف پرسپولیس در دربی جام حذفی خواهد رفت.

۲۱:۴۸ ,۱۹ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سازمان لیگ کارت بازی آرمان رمضانی، مهاجم تیم استقلال، را با لباس پرسپولیس برای آبی‌پوشان پایتخت صادر کرده است.

هافبک سابق استقلال بعد از مدت کوتاهی از الدوحیل جدا می‌شود!

مدیرعامل استقلال معتقد است رفتار داوران با سرمربی پرسپولیس متفاوت از برخودشان با فرهاد مجیدی است.

استقلال در شبی که تعدای از ستاره های خود را به همراه نداشت برابر نساجی به ک پیروزی قاطع رسید.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی