رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رصد و ثبت تخلف پلاک مخدوش‌ها توسط دوربین‌ها و سامانه‌های نظارتی خبر داد.

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از ایران‌فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی،  سنگین گزارش شده است.

وی تصریح کرد: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم. 

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد نیز دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت خطاب به معدود رانندگانی که اقدام به مخدوشی و پوشش پلاک خودروی خود جهت ورود به محدوده طرح و محدودیت منع تردد شبانه می‌کنند اعلام کرد: با توجه به وجود سامانه‌های ثبت تخلف و رصد معابر توسط دوربین‌های نظارتی در مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ و حضور مأموران پلیس در ورودی و محدوده‌های کنترلی طرح از ساعت 08:30 صبح تمام تخلفات ثبت وضبط شده و ضمن مستندسازی از تخلفات، در صورت ضرورت ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس

۰۷:۴۹ ,۲۰ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از تبلیغ مصرف مواد مخدر در برخی از سریال‌های شبکه نمایش خانگی انتقاد کرد.

سردار علیرضا لطفی گفت: خرید و فروش نوزاد اصلا افزایشی نداشته است و آنچه تاکنون به پلیس آگاهی ارجاع شده عدد قابل ...

رئیس پلیس ملی هائیتی در کنفرانسی مطبوعاتی اظهار کرد در میان متهمان دستگیرشده، دو شهروند ایالات متحده و پانزده ...

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برقراری ده‌ها تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برای برخورد با سگ‌گردانی در پارک‌ها، معابر و حتی آپارتمان‌های ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی