دوره آموزشی کاربردی و تخصصی اینترنت اشیاء ویژه تابستان ۱۴۰۰ در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

این دوره را مرکز نوآوری اینترنت اشیا (آیوتیک)، برای پنجمین سال متوالی، با بهره‌گیری از تجربیات موفق برگزاری مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء و با همکاری پارک و علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می‌کند. این دوره با ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی، افراد مستعد و علاقه‌مند ورود به بازار کار و یا کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیاء را در مسیری نوین همراهی می‌کند.

در این دوره آموزشی باتوجه به ورود نسل پنجم شبکه‌های مخابرات بی‌سیم موسوم به 5G به کشور، نحوه تعامل بین 5G و اینترنت اشیاء و همچنین دستاوردهایی که 5G برای توسعه کاربردهای اینترنت اشیاء به ارمغان آورده است مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین این دوره شامل دو بخش تئوری (مجازی) و عملی (حضوری) خواهد بود که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آزمایشگاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که با همکاری همراه اول و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی گردیده است، برگزار خواهد شد.

برگزاری این دوره در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران فرصت مغتنمی برای تعامل با شرکت های فعال در حوزه IoT حاضر در این پارک و نیز بهره گیری از تجربه عملی اساتیدی از شرکت های عضو فروم اینترنت اشیاء ایران است.

شرکت‌کنندگان در این دوره بعد از آشنایی با مبانی، می‌توانند پروژه‌های عملی مبتنی بر نیاز بازار را در کارگاه های عملی با کمک منتورها و تجهیزات آزمایشگاهی انجام دهند و در صورتی که امتیاز لازم را توسط اساتید و مربیان کسب کنند، شانس خود را برای ورود به دوره های شتابدهی و یا جذب سرمایه‌ محک بزنند.

شرکت در این دوره با پذیرش این دوره بسیار محدود است تا علاقمندان تا 25 تیرماه فرصت دارند از طریق سایت آیوتیک (www.iotic.ir) فرم علاقه‌مندی به شرکت در این دوره را تکمیل کنند که در صورت احراز شرایط برای تکمیل فرآیند ثبت نام انتخاب شوند. 

باتوجه به حمایت فروم اینترنت اشیاء ایران از برگزاری این دوره، فقط بخشی از هزینه دوره آموزشی از منتخبین اخذ خواهد شد.

۱۲:۵۷ ,۲۰ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


توییتر به فکر راه‌اندازی یک سرویس اشتراکی است که در ازای پرداخت حق عضویت امکانات جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

روح رقابت‌های ورزشی از گذشته حول قدرت، سرعت، استقامت و تلاش ورزشکاران و تیم‌ها و هیجان‌های حول بازی‌ها شکل گرفته اما با توسعه تکنولوژی در ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی