پلتفرم «همدم» با تکیه بر توجه به مسئله خانواده و ترویج موضوع ازدواج از سوی موسسه تبیان وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، از پلتفرم «همدم» موسسه تبیان رونمایی کردند.

اهداف اصلی این پلتفرم «انتخاب آگاهانه» و «ازدواج پایدار» بوده و مبتنی بر توجه به نهاد خانواده طراحی و اجرا شده است.

این پلتفرم قرار است پاسخگوی نیاز جوانان و خانواده‌ها در امر ازدواج باشد و در راستای تحکیم ازدواج و خانواده به عنوان دستیار عمل کند.

همدم با ۴ سرویس مهم «همدم‌یاب» برای مجردها، خدمات مشاوره‌ای به شکل تلفنی و حضوری، آزمون‌های روانشناسی، خودآگاهی و سازگاری و مجله آنلاین و محتواهای آموزشی در قالب، فیلم، پادکست، اینفوگرافیک و مقالات مختلف در دسترس جوانان و خانواده‌ها خواهد بود و جوانان مجرد متقاضی ازدواج را از ابتدای تصمیم‌گیری برای ازدواج تا ۴ سال پس از آن همراهی خواهد کرد.

این اپلکیشن هم‌اکنون در بازارها و مارکت‌های تلفن همراه قابل دسترسی است.

آئین بهره‌برداری از پلتفرم «همدم»

 

منبع: خبرگزاری مهر

۱۴:۲۸ ,۲۱ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


مردی که دارای بزرگ‌ترین خانواده دنیا پنداشته می‌شد در شمال‌شرقی هند در ۷۶ سالگی درگذشت.

زن جوان بعد از مرگش تبدیل به یک مانکن عروس مشهور شد. او حالا پشت ویترین یکی از بهترین مزون‌های لباس عروس در دنیا ایستاده است تا زنان جوان لباس ...

تصاویر منتشر شده از دختر جوان چینی برخی را دچار شک و تردید کرد که او‌ با پدر بزرگ‌ خود ازدواج کرده تا اینکه او واقعیت ماجرا را فاش کرد.

هدیه ازدواج از تعهدات کوتاه‌مدت سازمان تأمین اجتماعی است که به بیمه‌شدگان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی