رییس سازمان بورس با ارسال نامه فوری و مهم به وزیر نفت خواهان اعلام اطلاعات مربوط به خوراک و فرآورده ها به شرکت های پالایشی شد تا امکان برگزاری مجمع سالانه این شرکت‌ها فراهم شود.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در پی اعلام 6 پالایشگاه بورسی و فرابورسی مبنی بر عدم ارائه صورت های مالی در موعد مقرر که ناشی از عدم اعلام نرخ های نفت خام سه ماهه پایانی سال 99 از سوی وزارت نفت است، نامه‌ای فوری و مهم به بیژن زنگنه وزیر نفت ارسال و خواهان رفع این مانع و امکان برگزاری مجمع سالانه شد.

محمد علی دهقان دهنوی در این نامه تاکید کرده باید به منظور پیشگیری از تضییح احتمالی حقوق ذینفعان، بی اعتمادی به بازار سرمایه و جلوگیری از دریافت شکایت های متعدد، اطلاعات مربوط به خوراک و فرآورده ها به شرکت های پالایشی اعلام شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۰۹:۰۶ ,۲۲ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ با رشد ۱۶۹۸ واحدی به یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۱۷۳ واحد رسید.

چند ماهی به انتخابات ریاست جمهوری باقی بود که برخی کارشناسان از نقش مهم سهامداران در تعیین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سخن گفتند.

از اواخر خرداد ماه با پایان انتخابات ریاست‌جمهوری، روند شاخص کل بورس صعودی شد؛ به‌طوری‌که فقط در دو هفته ابتدایی تیر ماه شاخص کل بورس با ...

سرمایه شرکت ارتباطات سیار ایران با 2800 میلیارد تومان افزایش از 1920 میلیارد تومان به 4720 میلیارد تومان رسید.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی