مجید قناد که شایعه ابتلایش به کرونا منتشر شده است گفت: «متاسفانه کسانی هستند که این شایعات را پخش می‌کنند و اصلا قشنگ نیست؛ از نظر وجدانی باید ببینند چرا می‌خواهند با خبر بد جلب توجه کنند؟ چرا با خبر خوب این کار را نمی‌کنند، حتی به دروغ؟!»

به گزارش گروه فرهنگی هنری قرن نو، بازار شایعات درباره ابتلای هنرمندان به ویروس کرونا از ابتدای شیوع این بیماری داغ است. به تازگی هم در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها خبری از ابتلای مجید قناد، مجری قدیمی کودک و نوجوان تلویزیون دست به دست شد، شایعه ای که از سوی قتاد تکذیب شد.

مجید قناد، مجری قدیمی تلویزیون، تاکید کرد فرقی نمی‌کند برای کدام شبکه کار کند، مهم سرگرمی بچه‌هاست. او همچنین افزود که شایعه ابتلایش به کرونا صحت نداشته و حالش خوب است.

او با رد شایعه بیمار شدنش و ابتلایش به کرونا که چندی قبل مطرح شده بود، توضیح داد: «بسیاری با من تماس گرفته‌اند و نگران شده بودند. می‌خواهم بگویم من حالم خوب است و مریض نیستم و برای تمام بیماران آرزوی سلامتی دارم.»

او افزود: «متاسفانه کسانی هستند که این شایعات را پخش می‌کنند و اصلا قشنگ نیست؛ از نظر وجدانی باید ببینند چرا می‌خواهند با خبر بد جلب توجه کنند؟ چرا با خبر خوب این کار را نمی‌کنند، حتی به دروغ؟! در این شرایط که همه نگران آب و هوا و بچه‌های سیستان و بلوچستان هستیم، چرا باید با خبر بد مردم را نگران کنیم؟ نمی‌دانم به دنبال چه چیزی هستند و به چه قیمتی.»

قناد که از مجریان پیشکسوت کودک و نوجوان تلویزیون است، در ادامه درباره برنامه‌اش، «لوبیا فردا زود بیا» که چندی پیش مجری طرحش، حمید علیزاده  بر اثر ابتلا به کرونا از دنیا رفت، عنوان کرد: «پخش این برنامه  همچنان ادامه دارد و خودم تهیه کنندگی و کارگردانی آن را بر عهد دارم. «لوبیا فردا زود بیا» جمعه‌ها ساعت ۱۵:۱۵ از شبکه آموزش پخش می‌شود. او یادآور شد که برنامه «فرزندان ایران» را هم برای شبکه جام جم دارم.»

برنامه «لوبیا فردا زود بیا» گلچین و ترکیبی از برنامه‌ها و تجربه‌های گذشته عمو قناد است؛ به اضافه برنامه‌هایی جدید که شامل گفتمان، شعر، موسیقی، مسابقه و نمایش عروسکی مثل مسابقه «گل گفتی آی گل گفتی» است.

قناد در پایان در پاسخ به این‌که چرا دیگر در گروه کودک شبکه دو سیما فعالیت نمی‌کند و آیا درخواستی در این زمینه داشته است؟ گفت: «شاید نیازی برای برای این درخواست نداشته‌اند ولی فرقی نمی‌کند همه جزو یک خانواده هستیم. چه من و چه همکارانم فعالیت کنیم مهم این است که بچه‌ها باید سرگرم شوند.»

توضیحات مجید قناد درباره شایعه ابتلایش به کرونا

 

۱۰:۲۳ ,۲۴ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


آنچه اردشیر رستمی به آن توجه نداشته و در واقع فاقد آن بوده فقدان نگاه جامعه‌شناختی و تاریخی به این مسئله بوده که در جامعه‌شناسی ادبیات و فلسفه ...

شاید با اغماض بتوان گفت که کیانوش جهانپور، سخنگویی بدی در حوزه وزارت بهداشت نبوده اما لزوماً نمی‌تواند مجری موفقی باشد. با این واکنش عصبی ...

گروهی از مجریان و گزارشگران صدا و سیما، راهی توکیو شدند و به محض ورود آنان به فرودگاه توکیو از آنان تست کرونا گرفته شد.

می‌گویند مجریان تلویزیون مفت حرف نمی‌زنند اما حرف مفت زیاد می‌زنند. حالا آنقدر این حرف‌های مفت و گاه گزنده و آزاردهنده زیاد شده که هرازچندگاهی ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی