وزیر بهداشت با بیان اینکه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم، درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا توضیحاتی داد و تأکید کرد که بازگشایی مدارس اکنون قابل‌پیش‌بینی نیست.

به گزارش قرن نو، دکتر سعید نمکی  اظهار کرد: به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها بسیار نگرانیم، همکاران در بخش سلامت بسیار تحت فشار هستند.

وی تأکید کرد: عدم رعایت پروتکل‌ها ما را گرفتار کرده و اگر  رعایت نکنند گرفتارتر خواهد کرد.

وزیر بهداشت افزود: وقتی جایی را قرمز اعلام می‌کنیم، گویی شرایط آبی است و کسی گوش به حرف نمی‌دهد. نه مردم عزیز، مردم همیشه همراه بودند و ما از باقی بخش‌ها که باید کمک‌مان کنند انتظار داریم که بیشتر از این کمک کنند و ما را در این معرکه تنها نگذارند.

نمکی در  خاتمه درباره تکلیف بازگشایی مدارس با توجه به خیز پنجم کرونا و سفرهای تابستانی احتمالی هموطنان گفت: بازگشایی مدارس اکنون قابل‌پیش‌بینی نیست، امیدواریم بتوانیم با واکسیناسیون معلمان به عنوان یک گروه آسیب‌پذیر و رعایت پروتکل‌ها، مدارس را باز نگه داریم.

5965

 

۱۲:۰۵ ,۲۵ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز مصرف واکسن ایرانی کووبرکت دیروز (یکشنبه) صادر شده است.

وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه مبارزه با کرونا در موج چهارم این بیماری و مقایسه وضعیت رسیدگی به بیماران در ایران با سایر ...

وزیر بهداشت، بر استمرار خدمت رسانی مراکز واکسیناسیون کووید ۱۹ سراسر کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه و دیگر روزهای تعطیل تاکید کرد.

وزیر بهداشت با اشاره به آغاز واکسیناسیون معلمان، خبرنگاران و زندانیان از امروز گفت: واکسیناسیون اساتید ارجمند دانشگاهها را شروع کردیم و تزریق ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی