پیش از این مربیان لیگ برتری از جمله مجیدی و گل محمدی در نشست های خبری پیش از بازی شرکت نمی کردند که این موضوع قرار است با برخورد جدی فدراسیون فوتبال روبه رو شود.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛ به نقل از سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال، جرایم جدیدی برای غیبت سرمربیان تیم‌ های لیگ برتری در نشست‌های خبری در نظر گرفته خواهد شد.

پیش از برای غیبت سرمربیان در نشست‌های خبری به طور میانگین جریمه نقدی 5 میلیون تومانی در نظر گرفته شده بود. سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال از افزایش 10 برابری رقم جریمه سرمربیان خبر داد و برای مرتبه اول سرمربیان با جریمه 50 میلیون تومانی روبه‌رو خواهند شد و در صورت تکرار رقم جریمه به شکل تصاعدی افزایش پیدا خواهد کرد و در نهایت منجر به محرومیت سرمربیان تیم‌ها خواهد شد.

همچنین مکانیزیمی صورت خواهد گرفت که این جرایم از سوی خود سرمربیان لیگ برتری پرداخت شود و به باشگاه‌ها ارتباطی نداشته باشد و آیین‌نامه جدید جرایم سرمربیان لیگ برتری از فصل آینده لیگ برتر فوتبال اجرا خواهد شد.

۱۰:۱۷ ,۲۶ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


استقلال در حالی فرداد به مصاف ذوب اهن خواهد رفت که یک بازیکن از سرمربی آبی ها خواسته تا او را نیمکت نشین کند.

فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال در کانال تلگرامی خودش صحبت‌های مهمی را مطرح و انتقادات زیادی را به مدیریت استقلال و شرایط فعلی تیم وارد کرد.

حضو یک نوجوان سندروم داون در تمرین استقلال با اقدام جالب توجه فرهاد مجیدی همراه شد.

بعد از انتقادات شدید فرهاد مجیدی نسبت به کارشکنی در ماجرای حضور مربی ایتالیایی ، امروز سایت این باشگاه بیانیه ای در این خصوص منتشر کرد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی