باشگاه روسی با اولین پیشنهاد رسمی قابل‌توجه ستاره ایرانی خود را منتقل خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو، سردار آزمون اگرچه در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده بود که از حضور در زنیت راضی است و برنامه‌ای برای ترک این تیم در تابستان ندارد اما مدیران این باشگاه به‌خوبی می‌دانند این آخرین فرصت درآمدزایی از فروش ستاره ایرانی است.

سایت چمپیونات روسیه دراین‌خصوص نوشت: درصورتی‌که پیشنهادی بیش از بیست میلیون یورو برای سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت به این باشگاه برسد، سرگئی سماک، سرمربی این تیم با فروش مهاجم گلزن خود موافقت خواهد کرد.

این رسانه روسی در گزارشی به بررسی وضعیت زنیت در ابتدای فصل جدید لیگ برتر روسیه پرداخت و نوشت: آزمون، باریوس و راکیتسکی در فصل ۱۹-۲۰۱۸ به زنیت آمدند. اینها بازیکنان درجه یک هستند، اما در این مدت هیچ‌کدام به لیگ‌های برتر نرفته‌اند. این بدان‌معنی است که آنها در اینجا بسیار راحت هستند؛ در نتیجه، پیشرفت متوقف می‌شود.

زنیت برای جایگزینی بازیکنان فعلی به چند بازیکن جدید نیاز دارد. سماک تقریباً هیچ‌یک از لژیونر‌ها را نگه نخواهد داشت. او می‌داند که آنها تاکنون حداکثر توان خود را برای تیم صرف کرده‌اند، بنابراین زمان شروع یک چرخه جدید فرارسیده است.

مشکل اینجا است که باشگاه پیشنهاد‌های خوبی برای آنها دریافت نمی‌کند. اگر تیمی بیش از بیست میلیون یورو برای آزمون می‌داد، سماک با آن مخالفت نمی‌کرد، در مورد باریوس و دریوسی هم همین‌طور.

سران زنیت خوشحال خواهند شد که لژیونر‌ها را تا فرودگاه اسکورت و با پولی که دریافت می‌کنند بازیکنان دیگری جذب کنند.

5965

۱۲:۲۷ ,۲۶ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


طبق اعلام زنیت، سردار هفته گذشته در بازی با خیمکی گل 54 خود را با پیراهن زنیت به ثمر رساند.

قرارداد آزمون در پایان فصل به اتمام می رسد اما برخی حواشی شاید ستاره ایرانی این تیم را مجاب کند تا زودتر از تابستان ...

مدیر لیون فرانسه از علاقه زیاد این باشگاه نسبت به جذب آزمون خبر داد.

پرونده شکایت از سردار آزمون همچنان ازسوی شاکی او در حال پیگیری است.

نظر خود را ثبت کنید