ماشین سازی اگر چه سقوط کرده اما مسئولان این باشگاه و مدیران رده بالای استانی پاداش ویژه ای برای کسب نتیجه برابر پرسپولیس در نظر گرفته اند.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛ به نقل از رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی، یونس قربانی مالک و مدیرعامل باشگاه امروز با حضور در تمرین سبزقبایان در جمع کادرفنی و بازیکنان با ابراز رضایت از روند تیم، اظهار داشت: جا دارد به نوبه خودم از زحمات تک تک شما عزیزان در دیدارهای اخیر به خصوص در دیدار با فولاد، سپاهان و به خصوص در هوای جهنمی اهواز مقابل فولاد تشکر کنم که با تمام وجود برای حفظ آبروی تیم بزرگ ماشین‌سازی تلاش کردید.

وی ادامه داد: از روزی که باشگاه را تحویل گرفتم برای سربلندی این تیم و رفع مشکلات شما عزیزان در تلاش هستم گرچه در این راه با مشکلاتی از قبیل عدم تعهد مالکیت قبلی به قراداد و... مواجه شدیم که به هیچ عنوان انتظار چنین رویه‌ای را نداشتیم.

قربانی تصریح کرد: یک سری مشکلاتی در بحث پرداختی به وجود آمده بود که به لطف خدا این مشکل نیز طی ۲،۳ روز آینده حل می‌شود و قطع به یقین قبل از دیدار با پرسپولیس مبلغی به حساب شما عزیزان واریز خواهد شد و در کل تمام سعی‌ام را برای عمل کردن به تعهدات خود خواهم کرد.

مالک باشگاه ماشین‌سازی از تعیین پاداش ویژه برای دیدار با پرسپولیس در هفته بیست و هشتم لیگ‌برتر خبر داد و عنوان کرد: طی جلسه‌ای که با استاندار محترم داشتیم مقرر شد از طرف استانداری و مسئولان استانی در صورت برد و یا مساوی در بازی پرسپولیس، پاداش ویژه‌ای به باشگاه تعلق بگیرد که انشالله با سربلندی در این بازی، این پاداش را هم تقدیم خواهیم کرد.

قربانی در پایان تاکید کرد: برای فصل آینده برنامه‌های زیادی خواهیم داشت که برای بازگرداندن ماشین‌سازی بزرگ به جایگاه واقعی خود اجرا خواهیم کرد و به هیچ عنوان مشکلات فعلی را نخواهیم داشت

۲۱:۳۲ ,۲۶ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سرمربی پرسپولیس به آنچه در نظرش تناقض رفتاری سازمان لیگ است واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس خواستار عذرخواهی فرهاد مجیدی از هوادران این تیم عذرخواهی کند.

بازیکنان ماشین سازی در پاسخ به بدقولی بازیکنان این تیم اعلام کرده اند برابر پرسپولیس به میدان نمی روند.

باشگاه ماشیین سازی با انتشار بیانیه به شایعه تبانی این تیم برابر پرسپولیس واکنش نشان داد.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی