رئیس جمعیت هلال احمر از ورود هفتمین محموله واکسن کرونا به کشور خبر داد و گفت: در این مرحله یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۶۰۰ دز واکسن وارد شد.

 کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر در خصوص ادامه روند واردات واکسن توسط هلال احمر به کشور تصریح کرد: صبح امروز یکشنبه ۲۷ تیرماه، هفتمین محموله واکسن تهیه شده توسط جمعیت هلال احمر در فرودگاه امام خمینی (ره) برای توزیع سریع و سراسری در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: در این مرحله یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۶۰۰ دز واکسن به کشور وارد شد؛ با ورود این محموله که تاکنون توسط ۹ پرواز به کشور منتقل شده، مجموعا ۸ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۴۰۰ دز واکسن وارد کشور شده است.

روز گذشته رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با رئیس جمهور منتخب از آمادگی این جمعیت برای واردات بیش از ۳۰ میلیون واکسن خبر داد، جمعیت هلال احمر در تلاش است با کمک همکاران سایر دستگاه‌ها و شرکای بین المللی در امر تهیه و انتقال واکسن به داخل کشور همچون گذشته فعالیت داشته باشد.

منبع : بهداشت نیوز 

۱۰:۵۳ ,۲۷ تیر ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


آمار مجموع تزریق واکسن کرونا در هر کشور و درصدهای مربوط به هرکدام را با توجه به جمعیت هر کشور در اینفوگرافیک مشاهده کنید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز مصرف واکسن ایرانی کووبرکت دیروز (یکشنبه) صادر شده است.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام گشایش سامانه ثبت‌نام واکسن کرونا از همه متولدان ۱۳۳۵ و قبل از آن خواست جهت دریافت و تزریق واکسن ...

در ۲۴ ساعت گذشته در کشور ۲۵ هزار و ۴۴۱ بیمار کووید ۱۹ شناسایی شدند و متأسفانه ۲۱۳ تن نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.

ویروس کرونا هر روز با تغییر چهره و جهش‌های متنوع در کشورمان جولان می‌دهد و جان می‌گیرد . این ویروس خطرناک به‌رغم تزریق واکسن و تمامی اقدامات ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی