داریوش ارجمند که ایفاگر نقش ماندگار مالک اشتر در سریال تاریخی مذهبی «امام علی (ع)» بوده است، گفت: «برای مردم ایران به خصوص برای هم‌وطنان بزرگوارم در خوزستان آرزوی رفع تشنگی و بی‌آبی دارم.»

داریوش ارجمند، هنرمند باسابقه کشورمان 5 مرداد ماه ۷۷ ساله شد. او در گفت‌وگویی به مناسبت زادروز تولدش از آرزوهایی گفت که دوست دارد برای مردم کشورش محقق شود.

داریوش ارجمند که ایفاگر نقش ماندگار مالک اشتر در سریال تاریخی ـ مذهبی «امام علی (ع)» بوده است، در پاسخ به این پرسش که در نیمه دوم از دهه ۷۰ زندگی خود چه آرزویی برای مردم کشورش دارد؟ خاطرنشان کرد: «برای مردم ایران به خصوص برای هم‌وطنان بزرگوارم در خوزستان آرزوی رفع تشنگی و بی‌آبی دارم.»

بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال «ستایش»، ضمن آرزوی سلامتی برای مردم ایران و به خصوص مردم خوزستان، گفت: «در روز تولدم آرزوی رفع هرگونه دروغ را از سرزمین‌مان دارم.»

این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در ادامه با اشاره به موارد درج‌شده در کتیبه داریوش که عنوان شده، خدایا کشور مرا از جنگ، تشنگی و دروغ محافظت کن، به صحبت‌هایش اضافه کرد: «آرزوی من دقیقاً همان آرزویی است که در این کتیبه آمده است.»

داریوش ارجمند که در ماه رمضان امسال در قالب سریال یاور در قاب تلویزیون حاضر شده بود، در پاسخ به پرسش دیگری درباره ادامه همکاری با مجموعه‌های تلویزیونی اظهار کرد: «برنامه خاصی در نظر نگرفته‌ام؛ در حقیقت این تلویزیون است که باید برنامه بریزد و برای حضور در پروژه‌ها از من دعوت به همکاری کند.»

5965

منبع: ایسنا

۱۵:۰۷ ,۰۶ مرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


دست‌اندرکاران فیلم «مارمولک» به دنبال پخش پشت صحنه این فیلم پس از نزدیک به ٢٠سال در شبکه نمایش خانگی هستند.

شمسی فضل‌اللهی عکسی قدیمی منتسب به او در فضای مجازی را نادرست خواند.

در سال‌های اخیر با کاهش تولیدات جدید تلویزیون به بهانه کمبود منابع مالی و البته شاید افت شدید مخاطب، پرونده ساخت سریال‌های مناسبتی هم تقریباً ...

امیر کبیر، صدراعظم ناصرالدین‌شاه محبوب‌ترین و زیرک‌ترین شخصیت تاریخ معاصر است که به نمادی از قهرمان ملی بدل شده و بازی در نقش او برای هر ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی