فرهاد مجیدی میگوید به خاطر قهرمان نشدن رقیب هرگز شرافت خودش و بازیکنان استقلال را زیر سوال نمی برد.

به گزارش گروه ورزشی قرن نو؛فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر سپاهان در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: بازی بسیار سختی داریم. با توجه به اینکه تیم سپاهان در کورس قهرمانی است، بازی بسیار حساس است. امیدوارم یک فوتبال خوب ببینیم.

او ادامه داد: باشگاه پرسپولیس و سپاهان در کورس قهرمانی هستند و مدیران این باشگاه‌ها خیلی زحمت کشیده‌اند. من با بازیکنان صحبت کردم. ما با تمام قوا بازی می‌کنیم و پیشاپیش به یکی از دو تیم سپاهان و پرسپولیس تبریک می‌گویم. امیدوارم یک بازی خوب در بازی‌های پیش رو ببینیم. قهرمانی حتی اگر برای تیم رقیب باشد، ارزش ندارد شرافتمان را زیر پا بگذاریم. من به هواداران استقلال قول می‌دهم که یک بازی خوب به نمایش بگذاریم.

مجیدی درباره استفاده از جوانان در بازی‌های تیمش گفت: بازیکنانی که در بازی قبلی استفاده کردیم مثل سینا خادم‌پور، بازیکنان بسیار خوبی هستند. من از آن‌ها راضی هستم و به باشگاه گفتم که با آن‌ها تمدید کنند.

سرمربی استقلال درباره محروم و مصدومان تیمش گفت: ما احمد موسوی را در اختیار نداریم و بابک مرادی را به علت محرومیت در اختیار نداریم. رشید مظاهری هم یکی دیگر از محرومان تیم ماست.

 

۱۷:۴۵ ,۰۷ مرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


معاون حقوقی پرسپولیس از شکایت این باشگاه از چند بازیکن استقلال خبر داد.

فرزاد مجیدی اخبار مربوط به مذاکره دیشب استقلال با امین قاسمی‌نژاد را تایید کرد.

گفته می‌شود مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس حتی رقم پیشنهاد بیشتر از استقلال را به شیمبا داده است.

کاپیتان سابق تیم ملی ایران احتمال دارد به عنوان بازیکن آزاد راهی سرخابی ها شود.

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی