پیگیری‌ها نشان می‌دهد، روز چهارشنبه هفته گذشته (۶ مرداد)، ماشین ارشا اقدسی که در یک فیلم تونسی به عنوان بدلکار حضور داشته است، چپ می‌کند و او در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

علیرضا فتحی، مسئول بدلکاران سینمای ایران، از وخامت حالِ ارشا اقدسی، بدلکار حرفه‌ای سینمای ایران، خبر داد که در بیمارستانی در بیروتِ لبنان، بستری است. 

ارشا اقدسی، بدلکار حرفه‌ای سینما، در صحنه‌ یک فیلم سینمایی در کشور لبنان، دچار حادثه شد و هم‌اکنون در شرایط بحرانی قرار دارد.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد، روز چهارشنبه هفته گذشته (۶ مرداد)، ماشین ارشا اقدسی که در یک فیلم تونسی به عنوان بدلکار حضور داشته است، چپ می‌کند و او در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

علیرضا فتحی، نائب رئیس انجمن بدلکاران سینما در این‌باره توضیح داد: «آخرین خبری که ما از این اتفاق گرفته‌ایم، متأسفانه ارشا اقدسی را بعد از چپ شدنِ ماشین، بیهوش از ماشین بیرون می‌آورند که تا همین لحظه هم به هوش نیامده است. او الان در کما به سر می‌برد و از مردم عزیز کشورمان می‌خواهم که برای این بدلکار خوب و حرفه‌ای سینمای ایران دعا کنند تا زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد.»

گفته می‌شود ارشا اقدسی دچار سانحه مغزی شده است و حال خوبی ندارد. 

ارشا اقدسی متولد سال ۱۳۶۱ در شهر تهران است. وی مربی آی کیدو بود تا این‌که با پیمان ابدی آشنا شد. او توانست گروه بدلکاری ۱۳ را تشکیل دهد و با گروهش در ایران و عرصه بین‌الملل فعالیت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

۲۲:۳۱ ,۰۹ مرداد ۱۴۰۰

اخبار مرتبط


سینمای ایران اکنون در رقابت با خود هم دچار مشکل است و ازفرط بحران مخاطب و تعطیلی سالن ها و عدم حمایت از فیلمسازان تا مرز ورشکستگی پیش رفته! چنین ...

بدلکاری یکی از حرفه‌های مهم در سینمای جهان به‌شمار می‌آید که سینما و تلویزیون ایران نیز از آن بی‌بهره نیست ولی شاید به دلیل فقدان ژانر اکشن ...

ارشا اقدسی بدلکار سینما به دلیل شدت جراحات درگذشت.

فیلم «درخت گردو» با بازی پیمان معادی، مهران مدیری، مینا ساداتی و مینو شریفی، که از امروز اکرانش آغاز شده، داستان یکی از اهالی کردستان به نام ...

نظر خود را ثبت کنید

ویدیو

عکس

اینفوگرافی